• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
İletişim-1
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kendinize en yakın hurdacı

Anasayfa


     Kağıt Hurdası

   
Hizmet Kodu : 00415
Sorumlu Firma : Hak Metal Hurda ve Yıkım
Hizmet Özellikleri
Kağıt Hurdalarınıza Değer Katalım. Bizi arayın.
 Hizmet Al        Detaylar
 
 
Detaylar
Kağıt tüketimi teknolojinin gelişmesine rağmen hızla artmaktadır. Bu artışın ağaçları etkilemesini minimum seviyeye çekmek için Hak Metal olarak kağıt geridönüşüm sektöründe canla başla hizmet vermekteyiz.

Geçmiş yıllara uzanan tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla şirketimiz İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden atık kağıt alımı yapmaktadır. Bir telefon veya mail ile bize adres bildirimi yapmanız halinde kağıtlarınıza değer katıyoruz. 

Atık kağıt alımlarımızda nakit ödeme yapıyoruz. Üstelik sizi yormuyor dilediğniz adresten şirketimiz araçlarınca atık kağıtlarınız alıyoruz. 

Bir çok işyeri, kurum ve okulların ortak adresiyiz. Hak Metal olarak kağıt geridönüşüm projelerimiz sayesinde tonlarca kağıt sektöre tekrar kazandırılıyor ve yüzlerce ağaç kesilmekten kurtuluyor. Okul ve kurumlar için geliştirdiğimiz atık kağıt depolama kutularımızdan siz de istiyorsanız telefon etmeniz yeterli. Ekiplerimizce ücretsiz kurumunuza kağıt toplama kutuları yerleştirilecektir. Sizin dilediğiniz tarih ve saatte ekiplerimiz okulunuzu/kurumunuzu ziyaret ederek biriken kağıtların değerini anında okul aile birliğine veya kurum döner sermayenize katkı sağlayacak şekilde ödeyecektir.

Unutmayın 1 ton kağıdı geridönüşüme kazandırmak 17 yetişkin ağacı kesilmekten kurtarıyor! 

 Hak Metal Kağıt Hurdası
 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam124
Toplam Ziyaret189028
İletişim-2
Facebook Sayfamız
En Yakın Hurdacı