• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
İletişim-1


ADRES: Akşemsettin Mahallesi 293 Sokak No: 8 Esenyurt/İstanbul
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı


İstanbul'da hurda karşılığı bina yıkım işleri yapan firmamız iş ve işçi güvenliğini ön planda tutmaktadır. İstanbul Yıkım İşleri sektörüne yıllarını vermiş bir firma olarak İstanbul'un Fatih, Büyükçekmece, Alibeyköy, Zeytinburnu ve daha birçok semtinde fabrika, otopark, hastane, öğrenci yurdu, inşaat, depo, avm, okul, postane, işyeri gibi birçok türde bina yıkımını  başarılı bir şekilde yaptık. 

Hurda karşılığı yıkım işini üstlendiğimiz projelerde müşterilerimiz hep memnun kalmıştır. Yıkım İşleri ve Çevre Düzenleme Çalışmalarımızla ilgili İş Bitirme Belgelerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Hurda karşılığı yıkım seçeneğini seçen müşterilerimiz memnun kalıyor çünkü yıkım ve hafriyat için hiç bir ücret ödemiyorlar. 

İşinde uzman kadromuz ve tam donanımlı iş makinelerimizle sorunsuz bir yıkım garantisi veriyoruz. Öyleki meskun mahalle aralarındaki evleri dahi profesyonelce yıkan operatörlerimizin şanını duymayan yok.

Planlı programlı ve işinin ehli ekiplerce yapılmayan yıkımlarda can ve mal kayıpları yaşanması kaçınılmazdır. İstanbul'da bina yıkım işlerinde çalıştırdığımız tüm personelimiz ilgili eğitimleri başarı ile tamamlamış ve sertifikalarını almışlardır. 

İstanbul'da hurda karşılığı bina yıkımı yapan firmaların başında gelen Hak Metal Hurda ve Yıkım size sorunsuz bir yıkım güvencesi sunuyor. Arayın detayları görüşelim. 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam178
Toplam Ziyaret265235
Facebook Sayfamız
En Yakın Hurdacı