• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

AKSARAY HURDACI

Akasaray Hurdacısı


Aksaray'daki hurdacı esnaflar arasında güvenilir iş akti ile öncü firma Hak Metal Hurdacılık ve Yıkım.

Aksaray Küçük Langa Caddesi ve ara sokaklarından hurda alımı yapılır. Kürkçübaşı Mahallesi taraflarından hurda alımı yapan firmamız yerinden alım kolaylığı da sağlıyor. Aksaray Namık Kemal Caddesi hurdacı esnaflarının sık ziyaret ettiği caddelerdendir. Bir telefonunuzla Aksaray'ın tüm mahallerinden hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul Aksaray'da hurdacı bulmak kolay ama güvenilir hurdacı bulmak özellikle de nakit ödeme ve anında ödeme yapan hurdacı bulmak zordur. İşte Hak Metal Hurdacılık olarak size Aksaray'da hurda satışlarında her türlü kolaylığı sağlarken ödeme garantisi de veriyoruz. Hurdalarınızın değerini anında nakit olarak ödüyoruz. 

Yerinden hurda alımı da yaptığımız Aksaray ve Mahallelerinde bir çok müşterimiz var. Özellikle Aksaray'da demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası alan firmamız çeşitli hurda türlerinde yüksek fiyat garantisi vermektedir. 

Aksaray'da cadde ve arka sokaklarda inşaat hurdası da alan firmamız Aksaray hurdacılık sektöründe piyasayı yakından takip etmektedir. Aksarayda hurda demirin fiyatını merak ediyorsanız bize telefon etmeniz önemle rica olunur.

Aksaray hurda ve metal ve atık maden geri dönüşümünün yoğun yaşandığı semtlerimizden biri olmasına rağmen bu alanda hizmet veren güvenilir hurdacı bulmak zordur. Çeşitli hurda fiyatlarını öğrenmek için telefon ediniz. Ayrıca bizden aldığınız güncel hurda fiyatlarını İstanbul Hurdacılar Sitesi'nden de teyit edebilirsniz.

Aksaray'da en çok aldığımız hurda çeşitleri şunlar: İnşaat HurdasıDemir HurdasıBakır HurdasıAlüminyum HurdasıKutu İçecek HurdasıSarı HurdasıKablo HurdasıAkü HurdasıÇinko HurdasıEkovat HurdasıElektronik HurdasıKrom HurdasıKurşun HurdasıPetek Hurdası 
aksarayada hurdacı telefonu
En Yakın Hurdacı