• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI VE HURDA ALIM TÜRLERİ

 

Esenyurt hurdacı esnaflarının son zamanlarda çok sık bahsettiği bir ilçedir. Çünkü özellikle İstanbul Kentsel Dönüşüm projelerinin başlaması ile Esenyurt adeta bir hurda deposu haline gelmiş durumda.

 

   Bina yıkımlarından çıkan demir hurdaları ve elektrik aksanında artan bakır hurdaları sayesinde geri dönüşümün cazibe merkezi haline gelen Esenyurt doğal olarak hurdacılık sektöründe hızlı bir büyüme yaşamıştır. Ancak bu hızlı büyüme birçok problemi de beraberinde getirmiştir. Özellikle bina yıkım ve enkaz kaldırma işlemleri yapan firmalar hurda alım ve satım işlerinde de hizmet verme durumunda kalmıştır. Bu firmalar arasında hem hurdacı esnafı arasında hem de bina yıkım işlerinde yaptığı dev projelerle adından sıkça söz ettiren firmamız Hak Metal Hurda ve Yıkım olarak Esenyurt'ta hizmetinizdeyiz.

 

   Esenyurt bina yıkım işleri ve hurda alımı yaptığımız büyük bir ilçe olmasına rağmen hurda karşılığı bina yıkımı yaptığımız gibi yerinden hurda alımı da yapıyoruz. O yüzden Esenyurt'ta bina yıkım işlerinde öncü kuruluş olan firmamız hem hurda karşılığı hem de ücreti karşılığı bina yıkım işleri yapmaktadır. Aynı zamanda Esenyurt'tan özellikle demir hurdası alımı yapmaktayız.

 

   Esenyurt'ta hurda alımlarımızda yerinden alım yapmaktayız. Ayrıca hurda değerlerini yüksek fiyattan hesaplayıp ödemeyi nakit ve peşin yapıyoruz. Esenyurt bina yıkım işleri ve hurda alım satım işlerinde bizi aramadan karar vermeyin.

 

Bizi arayarak Esenyurt hurda fiyatları konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ilçeyi mahalle olarak ele aldığımızda hurdacılık açısından önemini daha iyi kavramış oluyoruz. Nüfusun yoğun olduğu ilçelerde kağıt ve plastik atıkları gibi hurdalar çokken sanayi ve fabrika bölgelerinde araiş ve demir hurdası çok çıkmaktadır.

 

YEŞİLKENT MAHALLESİ HURDACI

Yeşilkent hurdacısı olarak yerinden hurda alımı yapacak araç filosuna sahibiz. Bize telefon etmeniz halinde Yeşilkent’in her yerinden inşaat artığı, hurda bakır, alüminyum, demir çit, paslanmaz sac, sarı, demir merdiven ve kablo hurdası alıyoruz. Uzman personelimizle tesislerin söküm işlerini yapıyor ve çıkan çatı makasını iyi fiyattan alıyoruz.

Yeşilkent’te yıllardır hurdacılık yapan firmamız sanayi artığı tüm hurdaları adresten alıyor. Ayrıca mahalleye büyük yatırımlar yapan şirketimiz Hak Metal hesabını her zaman peşin ödemektedir. Başaralı hurda ticareti ile güzel işlere imza atan firmamız marka bilinirliğine büyük önem vererek daima müşterilerinin hakkını savunmuştur.

Bölgedeki su tesisatçıları başta olmak üzere tüm esnaflardan pimaş boru almaktayız. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek veren firmamız doğal çevreyi korumak için belediye ve okullarla ile işbirliği yapmaktan kaçınmamaktadır. Okulların kağıt geri dönüşüm projelerine, belediyelerin çöp toplama ve nakliye işlemleri ile atık bertaraf etme projelerine aktif katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 

KIRAÇ HURDACI

Kıraç hurdacısı olarak çevre dostu projelere tüm Esenyurt genelinde destek vermekten onur duyarız. Demir hurdası ve bakır hurdası da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerini yerinden almaktayız. Hurda tartımlarımız daima hassas elektronik tartılarda yapılmaktadır. Ayrıca hurdanızın toplam tutarını en güncel hurda fiyatından hesaplayarak anında peşin ödemekteyiz. Kıraç mahallesinde hurda alan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız çalışanları daima güler yüzlüdür. Ayrıca personelimiz tamamı sigortalı çalışmaktadır.

 

MEHTERÇEŞME MAHALLESİ HURDACI

Mehterçeşme hurda alımında en sık uğradığımız mahalledir. Esenyurt’un en kalabalık semti olan Mehterçeşme mahallesinde kolay ulaşılabilir hurdacı arıyorsanız bize telefon edebilirsiniz. Haftanın her günü Mehterçeşme’de hurdacı olarak mesai yapan firmamıza günün her saati telefon edebilirsiniz.

 

PINAR MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt’un lider hurdacı firmalarından olan Hak Metal Hurdacılık Pınar Mahallesi’nde hurda alımları için güvenilir hizmet vermektedir. Talep etmeniz halinde adrese kadar gelen ekiplerimiz hurdanıza en iyi fiyatı sunacaktır. Pınar Mahallesi hurdacısı olarak tüm atık hurda tiplerini almaktayız.

 

OSMANGAZİ MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Osmangazi hurdacıları arasında en çok ihtiyaç duyulan tüm hurda çeşitlerini (demir, sarı, kağıt, pimapen, bakır, kurşun vb.) temin etme potansiyeline sahip olan hurdacı firmasıyız. Doğal yaşam alanlarımızın kirlenmemesi için geri dönüşümün mutlaka gerekli olduğuna inanan Hak Metal hurdacılık sektöründe kararlı adımlar atmaktadır.

 

BAĞLARÇEŞME MAHALLESİ HURDACI

Bağlarçeşme hurdacılar için son derece önemli bir konumdadır, zira mahalle üretim tesisleri üs bölgesi olarak değerlendirilmektedir. Yeterli donanıma sahip olan şirketimiz Bağlarçeşme’de hurda alımı yapan hurdacı şirketleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Mahallede mevcut olan hurda türlerini ekonomiye kazandırmak için tün çabasını gösteren firmamız hurda fiyatlandırma konusunda dürüst davranmaktadır.

SÜLEYMANİYE MAHALLESİ HURDACI

Süleymaniye hurdacısı olarak Esenyurt Belediyesi de dahil olmak üzere birçok kurum ve kuruluş ile işbirliği yapan firmamız çevre dostu bir şirkettir. Özellikle kağıt geri dönüşümü için destek vermekte ve projelerin yürütücü ayağında sorumluluk üslenmekteyiz. Hurdacılık sektöründe uzun yıllar hizmet vermekte olan firmamız Hak Metal mümkün olduğunca Süleymaniye Mahallesi için yaşam kalitesi yüksek, temiz bir çevreye sahip ve sürdürülebilir ekonomik alt yapıya kavuşmuş bir mahalle hayali kurmaktadır.

 

ÇINAR MAHALLESİ HURDACI

Çınar Mahallesi hurda inşaat demiri ile adından son zamanlarda söz ettirmiştir. Mahallede yapılaşmanın büyümesi ile iskele ve inşaat artığı hurdaları birikmeye başlamıştır. Bu tarz hurdaları ve diğer tüm hurdaları nakliyesi de tarafımıza ait olmak üzere uygun fiyattan alıyoruz.

 

BALIKYOLU MAHALLESİ HURDACI

Balıkyolu’nda her noktadan bakır hurdası, hurda demir ve alüminyum almaktayız. Hurda fiyatları için sürekli güncel fiyat veriyoruz. Üretim yapan tüm tesislere konteyner bırakıyoruz. İmalat artığı hurdalar için bıraktığımız bu konteynerler sayesinde çalışma alanlarınız daralmadan artıklarınız paraya dönüşüyor. Bizi hurdacılık sektöründe yaptığımız işlerle daha iyi tanıyabilirsiniz. Tüm hurdalarınız hak Metal Hurdacılık garantisi ile geri dönüşüme kazandırılıyor.

 

İNCİRTEPE MAHALLESİ HURDACI

İncirtepe hurda alımlarımızda yüksek fiyat garantisi veriyoruz.  Kablo hurdası, hurda alüminyum, paslanmaz gibi hurdaları yerinden almaktayız. İncirtepe Mahallesi’nden aldığımız hurdaların değerini peşin ödüyoruz.

 

TALATPAŞA MAHALLESİ HURDACI

İstanbul demir hurdası alan firmalar için adeta bir şantiye haline geldiyse bunda önemli rollerden biri Esenyurt’un özellikle le Talatpaşa Mahallesinin inşaat alanlarınındır. Talatpaşa hurdacı firmaları arasında günün her saati ulaşabileceğiniz tek firmayız. Mesela güncel bakır fiyatları için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

 

FATİH MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Fatih Mahallesi hurdacı personelimizce günlük kontrol edilen bir mahalledir. Ayrıca sarı hurdası, inşaat artığı, karton hurdası için telefon etmeniz halinde verilen adrese gelmekteyiz. Ekonomik getirisi yüksek olan hurdalar için kilo önemsenmeden yerinden alım yapılır.

 

ÜÇEVLER MAHALLESİ HURDACI

Üçevler hurdacısı olarak güzel bir çevre için daima çalışmaktayız. Üçevler’de geri dönüşüm için çaba sarfeden firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket etmiştir. Şüphesiz hurda tartımları yapan ekiplerimiz yine sizin istediğiniz kantarlarda tartım yapmayı kabul eder. Hurdanızı en hızlı şekilde nakde çevirmek için bize ulaşın.

 

HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI

Sürekli hurda piyasası araştırması yapan firmamız Esenyurt Hürriyet’te de yerinden hurda alımı yapmaktadır. Hürriyet Mahallesi hurdacısı olan ekiplerimiz size en uygun hurda fiyatlarını sunmaktadır.

 

İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt İnönü Mahallesi hurdacı ekiplerimizce sistemli bir şekilde taranmaktadır. Geri dönüştürülebilecek her şeyi alan ekiplerimiz inşaat hurdası, hurda pirinç, bakır ve çelik konstrüksiyon yapıların sökümünden çıkan hurdalar ile demir parmaklıkları en iyi fiyattan almaktadır.

 

TURGUT ÖZAL MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Turgut Özal’da hurda alan şirketimiz her zaman müşterilerine samimi ve dürüst davranmıştır. Sürekli ulaşılabilir olan hurdacı ekiplerimizce Turgut Özal Mahallesinden günün her saati adresten hurda alımı yapmaktayız. Bölgeden daha çok hurda konteyner, kompresör, pik talaşı, demir korkuluk, çıkma pvc kapı pencere, çatı makası ve hurda pano için çağrılmaktayız.

 

SAADETDERE MAHALLESİ HURDACI

Saadetdere Hurdacısı olan firmamız ahlaklı hurda ticaretini kendisine ilke edinmiştir. Esenyurt Saadetdere’de müşteri yanlısı politika sürdüren şirketimiz ofset matbaa kalıpları, sanayi artığı, alüminyum havalandırma kanalları, kablo, torna, köşebent, şantiye malzemesi hurdaları gibi çeşitli hurdaları güncel fiyattan almaktadır.

 

NAMIK KEMAL MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Namık Kemal’de hurdacılık yapan şirketimiz yüklü hurda alımlarında mutlaka banka havalesi yöntemi ile ödeme yapmaktadır. Satın alınan hurdalar en kısa sürede geri dönüştürülmek üzere önce hurda merkezime ayrıştırılmak için getirilir. Namık Kemal Mahallesinden daha çok alüminyum sac, krom hurdası ve fabrika sökümü için talep almaktayız.

 

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ HURDACI

M. Akif Ersoy’da hurdacı olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmanız halinde size her hurdanın güncel fiyatı söylenecektir. Özel merak ettiğiniz hurda var ise lütfen bize mesaj gönderin. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

 

SELAHADDİN EYYUBİ MAHALLESİ HURDACI

Hurdacı yerleşkelerinden olan Selahaddin Eyyubi geniş bir hurda pazarı diyebiliriz. Çünkü bölgeden yüksek tonajlarda imalat artığı dkp, hurda inşaat demiri, fabrika araiş hurdası, yıkım çıkması ve her renkte parça granül çıkmaktadır.

 

YENİKENT MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt’un üretim yerlerinden olan Yenikent giderek hurdacı bölgesi haline gelmektedir. Sektöre yön veren hurdacı firmalarından olan Hak Metal Yenikent Mahallesi’nde geri dönüşüm için yatırım yapmaktadır.

 

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİ HURDACI

Barbaros Hayrettin Paşa’da hurda alan hurdacılar arasında işini en düzgün yapan firmayız. Üstelik bölgeden vinç parçaları, hidrolik piston, döküm petek, jeneratör, klima, asansör kabini, sarı, kurşun, çatı sacı gibi hurdaları alırken nakliye bize aittir.

 

ÖRNEK MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Örnek Mahallesi hurda alımlarında elektronik tartı kullanmaktayız. Daha yaşanabilir bir Örnek Mahalle için geri dönüşüm gerçekten olmazsa olmazdır. Özellikle plastik atıkların çevreyi nasıl kirlettiği gözler önündedir. Firmamız bu konuda gayret göstermektedir.

 

İSTİKLAL MAHALLESİ HURDACI

İstiklal Mahallesi hurdacısı az bulunan hurda çeşitleri de dahil olarak geri dönüşüm için sandviç panel, pimapen, trafo, trapez sac, soğutma sistemleri, kalorifer borusu hurdaları almaktadır.

 

YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI

Yunus Emre’de hurda alan ekiplerimiz daima güler yüzlüdür. Çözüm odaklı hurdacılık hizmeti veren firmamız Yunus Emre Mahallesinden kalorifer kazanı, petek, alüminyum, şantiye hurdası, araba parçaları ve atık karton gibi geniş kategori de hurda alımı yapmaktadır.

 

AKÇABURGAZ MAHALLESİ HURDACI

Akçaburgaz hurdacısı olarak mahallede sorun teşkil eden her tür atık hurdanın geri dönüş işlerini üslenmiş bulunuyoruz. Hurda ihbar hattımız aracılığı ile bize satılacak hurdaları bildirebilirsiniz.

 

NECİP FAZIL KISAKÜREK MAHALLESİ HURDACI

Necip Fazıl’da hurdanızı en yüksek fiyattan değerlendirmek için bulunuyoruz. Sgklı çalışan işçilerimiz ve modern iş makinelerimiz aracılığı yıkım hurdası, radyatör, yük konteyneri, asansör, makine, pik döküm ve raf hurdası gibi hurdaları kolayca yükleyip geri dönüşüme gönderiyoruz. Paranızı satış sonrası hemen veriyoruz.

 

SULTANİYE MAHALLESİ HURDACI

Sultaniye Mahallesi’nde hurda alan hurdacı firmamız Hak Metal genellikle motor hurdası, alüminyum talaşı, şanzıman, taşyünü paneli, atık kağıt, rulman ve diğer sanayi hurdalarını yerinden almaktadır.

 

AŞIK VEYSEL MAHALLESİ HURDACI

Aşık Veysel Mahallesi’nde satılacak hurdanız varsa bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü dürüst hurda alımı yapan şirketimiz en güncel hurda fiyatını verirken hassas tartım yapmaktadır.

 

ŞEHİTLER MAHALLESİ HURDACI

ESenyurt Şehitler Mahallesi hurdacılık alanında gelişme göstermektedir. Şirketimiz Şehitler’den alüminyum tel, defolu çatı sacı, pvc pencere söküm, sarı musluk, demir, inşaat hurdası ve pirinç hurdalarını fazlaca almaktadır.

 

BATTALGAZİ MAHALLESİ HURDACI

Battalgazi hurdacı şirketleri arasındaki rekabetin giderek arttığı bir mahalledir. Burada geri dönüşüme katkı veren firmamız tekstil makinaları, radyatör söküm, sac, pvc işleme makinesi, krom, demir boru, çelik ve kablo makarası hurdaları gibi çeşitli hurdaları adresten almaktadır.

 

CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi hurdacısı olan şirketimiz ödemelerini daima peşin yapmaktadır. Yüksek tutarlı alımlarımızda anında banka havalesi şeklinde ödeme yapıyoruz. Hurda fiyatları konusunda daima şeffafız yani güncel hurda fiyatı neyse size bildirilen fiyat odur. Diğer büyük hurda şirketlerinden kıyaslama yapabilirsiniz.

 

GÜZELYURT MAHALLESİ HURDACI

Güzelyurt hurdacısı olarak her nevi hurdayı kapınızdan yüksek fiyatlardan almaktayız. Güncel hurda fiyatlarımızı öğrenmek için bize telefon etmelisiniz. Güzelyurt halkından daha çok pet şişe ve kağıt hurdası ile demir hurdası satmak için talep gelmektedir.

 

MEVLANA MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Mevlana Mahallesi hurdacılığın yanı sıra bina yıkımı alanında da sürekli iş yaptığımız bir mahalledir. Bölgede güvenilir hurdacı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Mahallede geçen iş tecrübemizin verdiği kolaylıklar sayesinde hurdalarınızı en hızlı şekilde geri dönüşüme kazandırırken size de iyi bir kazanç sağlamış olacağız. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

 

ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI

Atatürk Mahallesi mekân olarak geniş bir alana yayılmasına rağmen yerleşkeler genelde birbirine yakın bir konumdadır. Hurdacı firmaları buradan daha çok hurda dkp, punch makinesi, çelik kablo, katalog, kamyon dorsesi ve sanayi makinaları parçaları almaktadır.

 

ESENKENT MAHALLESİ HURDACI

Daima temiz bir dünya için sloganı ile yola çıkan hurdacı firmamız Esenkent’te hurda alan şirketler arasında en güncel hurda fiyatını verendir. Bunun yanı sıra adres neresi olursa olsun kg’a bakmadan gelip hurdanızın parasını veriyoruz.

 

PİRİ REİS MAHALLESİ HURDACI

Piri Reis hurdacısı olarak hurda demirin kilosu ne kadar sorusuna cevap verebilmek için sürekli hurda piyasa araştırması yapmaktayız. Ayrıca İstanbul Hurda Borsasını yakından takip ediyoruz. Piri Reiste satılacak hurdanız var mı? Bize yüksek fiyattan satmak isterseniz lütfen arayın yardımcı olmak isteriz.

 

ORHAN GAZİ MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt Orhan Gazi’de hurda alan firmalar arasında müşteri memnuniyetini en çok önemseyen hurdacıyız. Fabrika atık hurdası da dahil olmak üzere her nevi hurdayı alıyoruz.

 

AKEVLER MAHALLESİ HURDACI

Akevler’de hurda bakır fiyatları ve diğer hurda fiyatlarını öğrenmek için en kolay olanı hurdacı Hak Metal’e telefon etmektir.

 

ZAFER MAHALLESİ HURDACI

Zafer Mahallesinde hurda alımında uzman olan şirketimiz isterseniz verdiğiniz adresten hurda alımı yapmaktadır. Bina yıkımlarından çıkan malzemelerin toptan alımı yaptığımız Esenyurt Zafer’de bizden daha iyi fiyat veren olmadığını düşünüyoruz.

 

GÖKEVLER MAHALLESİ HURDACI

Gökevler hurdacı olarak sürekli hurda alımı yaptığımız yerlerin başında geliyor. Hurda demir fiyatları için en güncel fiyatı vermekteyiz. Hurdanızın değer tutarını isterseniz elden peşin veriyoruz ya da isterseniz banka ibn nosuna havale/eft yolu ile gönderiyoruz.

 

ARDIÇLI MAHALLESİ HURDACI

Ardıçlı’da hurda alan şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizi daima güler yüzlü karşılayan ekiplerimiz hurdanıza en iyi değeri biçecektir.  Hurda geri dönüşüm metal ağırlıklı bir sektör olmasına rağmen şirketimiz plastik ve kağıt alımları da yapmaktadır.

 

AKŞEMSEDDİN MAHALLESİ HURDACI

Esenyurt’a size en yakın hurdacı arıyorsanız sizi bölgede hizmet veren gezici hurda ekiplerimize yönlendirmek isteriz. Akşemseddin’de aldığımız tüm hurdalar için tonaj önemli olmadan hassas kantarlar kullanılmaktadır.

 

KOZA MAHALLESİ HURDACI

Koza Mahallesi’nde bakır, kurşun, krom, pvc, kağıt, demir, çelik, alüminyum gibi her nevi hurdayı güvenle satabileceğiniz, hurdanızın para karşılığını son kuruşuna kadar hemen alabileceğiniz, hurda satışı yapmasanız bile size hurda satışı konusunda her zaman bilgi vermekten mutluluk duyacak bir hurdacı şirketi olduğunu unutmayın. Hak Metal Hurdacılık İstanbul Esenyurt’un her mahallesinden hurda alımları yapmaya devam ediyor.

Elinizde türü ve ağırlığı ne olursa olsun hurda var ise ve paraya dönüştürmek istiyorsanız bizi aramanızı şiddetle öneriyoruz. Hurdanıza kolayca fiyat teklifi almak için telefondan bize her an ulaşabilirsiniz. Aynı numaraya hurda birikimlerinizin fotoğraflarını whatsapp ile gönderirseniz anında size güncel hurda fiyatları ile dönüş yapacaktır.

İstanbul hurdacısı olarak yılların tecrübesi ile Esenyurt hurda alımlarında hizmetinizdeyiz. 

En Yakın Hurdacı