• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

FINDIKZADE HURDACI

FINDIKZADE HURDACI

Fındıkzade ve civarında hurda alım satımı yapan firmamız yerinden hurda alım hizmeti de sunmaktadır.  Hurdalarınıza en uygun fiyat seçenekli için bizi arayın. Fındıkzade'de hurda alan firmalar arasında güvenilir hurda alımı ve satımı ile bilinen Hak Metal Hurdacılık olarak hurda değerlerinizi nakit olarak ödüyoruz.

   Demir hurdası, bakır hurdası, inşaat hurdası ve alüminyum hurdası başta olmak üzere bir çok hurda çeşiti alımı yaptığımız Fındıkzade ve ara sokakları için 7/24 nakliye araçlarımız hizmetinizde. Toptan ve parça hurda alımı yapan firmamız hurda yükleme makineleri ve donanımlı kadrosuyla iş yapmaktadır. Ayrıca paketleme ve presleme teknolojisi ile hurdalarınızı en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyor ve size yüksek kazanç sağlıyoruz.

   Fındıkzade'de hurdacı arıyorsanız zahmet etmeyin telefon numarası aramakla sormakla bizi arayın her türlü hurdanız için fiyat teklifi alın. Fiyattan mennun kalacağınızı düşünüyoruz. Adresi verin gelip yerinden alalım hurdalarınızı ve değerini nakit olarak ödeyelim. Fındıkzade hurda fiyatları için firmamız yetkili personeli ile görüşmek için lütfen arayın.

En Yakın Hurdacı