• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
İletişim-1
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kendinize en yakın hurdacı

Hakkımızda

- HAKKIMIZDA -

   HAK Metal olarak yıllardır İstanbul'un bir çok semtinde   faaliyet göstermekte olup, betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, bozum ve hafriyat işleri ile ilgi profesyonel çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.

   Kentsel dönüşüm yasası çerçevesinde  özellikle İstanbul’da eski yapıların yıkılarak yeni yapıların inşa edilmesi sürecinde yapı sahipleri ve müteahhit firmalara profesyonel ve orijinal yıkım ekipmanları ile iş-yapı güvenliği konularında uzman ekibimizle bina yıkım, enkaz ve hafriyat kaldırma işlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

   İşinin uzmanı kadromuz, tam donanımlı ekiplerimiz ve son model iş makinelerimizle İstanbul Kentsel Dönüşüm Projesi için hizmetinizdeyiz. 

   Yıkılmasını istediğiniz binaları hurda karşılığı yıkıyoruz. Bina yıkım işleri çok riskli işler olmasına rağmen bu işin ehli ekiplerimizce riskleri ortadan kaldırarak güvenli ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Projelerimizi Hak Metal güvencesi & sorumluluğu kapsamında yürütüyoruz. 

   Ayrıca Kentsel Dönüşüm Projelerinde olduğu gibi Geri Dönüşüm'de de iddalıyız. Bu amaçla hurda demir, sarı, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel,  kağıt, paslanmaz ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapıyoruz. Tüm metal hurda çeşitlerine hitap etmekteyiz.
Siz arayın hurdalarınızı gelip kapınızdan alalım. 
 

Gsm:  0533 245 66 66 - 0533 465 46 83

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret112977
İletişim-2
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Facebook Sayfamız