• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

Hakkımızda

- HAKKIMIZDA -

Hak Metal, hurda alım satımı ve ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapan bir şirkettir. Ürün yelpazemiz sıfır ve ikinci el boru, profil, npı, npu, sac, çatı makası, sandviç panel, ikinci el iskele ve inşaat malzemeleri, demir kapılar ve hafif çatı makası ve direklerini içermektedir.

Ayrıca, ikinci el raf sistemleri, 2. el çelik raflar ve hafif yük raf sistemleri alım satımını gerçekleştiriyoruz. İstanbul depo raf sistemleri için yerinden söküm hizmetleri sunuyoruz. İkinci el merdiven satışı da yapmaktayız.

Depomuzda her ebatta profil, depo rafları, 10 tonluk su depoları, çatı makasları ve trapez saclar bulunmaktadır. Farklı ebatlarda 2. el sandviç paneller ve her ebatta sıfır profiller mevcuttur. Hak Metal, inşaat ve depolama projeleriniz için geniş bir ürün yelpazesi sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

  
 HAK Metal olarak yıllardır İstanbul'un bir çok semtinde   faaliyet göstermekte olup, betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, bozum ve hafriyat işleri ile ilgi profesyonel çözüm odaklı çalışmalar yaptık. Sonrasında geri dönüşüm alanında yaptığımız yatırımlar ile hurdacılık sektöründe lider firmalardan olduk. Şuan ise üçüncü iş kolu olarak ikinci el malzeme alım satımına başladık. 


   Kentsel dönüşüm yasası çerçevesinde  özellikle İstanbul’da eski yapıların yıkılarak yeni yapıların inşa edilmesi sürecinde yapı sahipleri ve müteahhit firmalara profesyonel ve orijinal yıkım ekipmanları ile iş-yapı güvenliği konularında uzman ekibimizle bina yıkım, enkaz ve hafriyat kaldırma işlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

   İşinin uzmanı kadromuz, tam donanımlı ekiplerimiz ve son model iş makinelerimizle İstanbul Kentsel Dönüşüm Projesi için hizmetinizdeyiz. 

   Yıkılmasını istediğiniz binaları hurda karşılığı yıkıyoruz. Bina yıkım işleri çok riskli işler olmasına rağmen bu işin ehli ekiplerimizce riskleri ortadan kaldırarak güvenli ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Projelerimizi Hak Metal güvencesi & sorumluluğu kapsamında yürütüyoruz. 

   Ayrıca Kentsel Dönüşüm Projelerinde olduğu gibi Geri Dönüşüm'de de iddalıyız. Bu amaçla hurda demir, sarı, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel,  kağıt, paslanmaz ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapıyoruz. Tüm metal hurda çeşitlerine hitap etmekteyiz.
Siz arayın hurdalarınızı gelip kapınızdan alalım. 
 

2. el malzeme olarak depo rafları, su depoları, profil, sac, çatı makası, konteyner, işçi kabini, iskele, sandviç panel ve her nevi inşaat malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Gsm:  0533 245 66 66 

En Yakın Hurdacı