• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

Demir Hurdası

Demir Hurdalarınızı bir telefonla gelip depo, dükkan, arsa, inşaat siz nerden derseniz oradan alıyoruz. Ödemeyi demir hurdası değerini kaybetmeyecek şekilde hesaplayıp anında nakit para olarak ödüyoruz.

Demirlerinizi geri dönüşüme ve nakite çevirmenin en hızlı güvenilir yolu Hak Metal. Fatih İlçesi Merkez olmak üzere tüm İstanbul Avrupa yakasında hizmetinizdeyiz. 

İBRAHİM ÇAKAN
  0533 245 66 66

Demirin güncel hurda kilo fiyatını telefonla öğrenebilirsiniz.

   İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veren firmamız İnşaat hurda demirleri ve fabrika hurda malzemelerini de almaktadır. Üstelik size hiç zahmet vermeden. Demir hurdalarınızı nakliye derdi olmadan yerinden alıyoruz. 

   Yıkım yapılan binalardan çıkan demir hurdası alımı da yapıyoruz. Demir hurdasına yüksek fiyat denince akla ilk gelen Hak Metal Hurda ve Yıkım'dır. 

   İstanbul'da demirin kilo fiyatını ayrıca hurda çeşitlerinin güncel fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. 

   Hurda demir alım ve satım işlerinde ticari danışmanlık sağlayan firmamız size yüksek kazanç fırsatı sunuyor. 

 Özellikle inşaat hurdası satımı yapacaksınız bizi aramınızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü İstanbul'da hem hurda karşılığı bina yıkımı yapan hem de hurda alım satımı yapan nadir firmalarındanız. Bize danışarak inşaat hurdası satımı yaparsanız yüksek kâr oranı elde edeceğinizi garanti ediyoruz.

İstanbul hurda demir fiyatları sürekli değişmekte, güncel hurda demir fiyatı öğrenmek için bizi arayın!

Hurdacılar güncel hurda fiyatı konusunda size çeşitli fiyat oranları verecektir ancak en uygun fiyatı Hak Metal Hurda'dan alırsınız.

Hurda fiyat listesi yayınlayan firmalara itibar etmeyin çünkü piyasa bu kadar dalgalı iken sabit kalan hurda metal fiyatı sizin için zarar demektir. Fiyat yükselirken siz neden zarar edesiniz ki?

Hurdacılık sektörüne yıllarını vermiş ve İstanbul Hurdacılar Sitesi esnafları arasında güvenilir hizmeti ile tanınan şirketimize güvenebilirsiniz.  
En Yakın Hurdacı