• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

SARIYER HURDACI

                              SARIYER HURDACI

Hurdacılık Nasıl Yapılır? - İstanbul'un Hurdacısı

Sarıyer hurdacı
olarak çevreye duyarlı, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firmamız, hurda alanlar, hurda alımı, hurda fiyatları ve geri dönüşüm gibi konularda en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Sarıyer ve çevresindeki müşterilerimize en iyi hurdacı hizmetini sunmak için, uzman kadromuz ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.


Sarıyer hurdacı, hurda metal, hurda demir, alüminyum, bakır, kablo, sarı, kurşun, krom gibi tüm hurdalarınızı değerlendiriyor. Alanında uzman hurdacılarımız hurdalarınızı alırken en yüksek fiyatları sunmaktadır. Hurda satışı yapmak isteyenler için en iyi fiyat garantisi sunmaktayız.

Hurdacı Sarıyer olarak, hurda alımı konusunda hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. İstanbul hurda alanlarlar arasında öne çıkmamızın sebebi, profesyonel ekibimiz ve yerinde ödeme seçeneğimizdir. Aynı zamanda hurda hurda geri dönüşüm sürecine katkıda ve çevreyi korumak misyonumuzun bir parçasıdır. 

Sarıyer hurda firmamızın hizmetleri arasında hurda bakır, hurda alüminyum, hurda kablo, hurda sarı gibi farklı türdeki hurdaların alımı da yer almaktadır. 

Sarıyer hurdacı olarak, hurda alan yerler hurda alımı, hurda satışı ve geri dönüşüm konularında uzmanız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerinde hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

En güncel hurda fiyatları için bizi hemen arayın!
En Yakın Hurdacı