• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

Bakır Hurdası

                                          BAKIR HURDASIBakır hurda
larınızı değer kaybı yaşamadan en uygun fiyata istediğiniz yerden alıyoruz. Arayın fiyat öğrenin: 0533 245 66 66 - İbrahim ÇAKAN

İstanbul Avrupa yakasında bakır hurda alım satımı işlerinde güvenilir hurdacı olarak firmamız Hak Metal fiyat garantisi vermektedir.

İster paketlenmiş bakır, ister preslenmiş bakır hurdası, isterseniz de dağınık olsun bakır hurdanızı değerlendirin. 

Verdiğimiz fiyatları bakır piyasasından teyit edebilirsiniz.

İster soyma bakır isterseniz kırma bakır alım ve satışlarımız mevcuttur. Hurda çeşitlerinin başında gelen bakır hurdası ticari kazancı yüksek olan geri dönüşüm alanlarındandır. Ancak kazancınızı artırmak, kâr oranınızı yükseltmek için doğru yerde, doğru zamanda doğru adımlar atmak gerekir. Aksi halde kâr edeyim derken hurda bakır birikiminizden zarar da edebilirsiniz. İşte bu doğru zamanı ve doğru admı danışabileceğiniz bir şirket Hak Metal Hurdacılık olarak buradayız. Şirketimiz İstanbul Hurdacı esnafı arasında güvenilir iş akti ve sürekli hizmet anlayışı ile tanınmıştır. 

İstanbul'un tüm semtlerinden bakır, hurda bakır, kırma bakır, soyma bakır alıyoruz. Tüm ticari anlaşmalarımızda olduğu gibi bakır alımlarımızda da bakır fiyatı için yüksek fiyat garantsi veriyoruz. Ayrıca istediğiniz taktirde yerinden alım da yapıyoruz. Kısacası siz bakırınızı satmaya karar verdiyseniz bizi arayın, fiyat teklifimizi öğrenince şaşıracaksınız. 

Hurda depolamak için yeriniz mi kalmadı? Dert etmeyin arayın bakır hurdalarınızı nakite çevirelim.

Kablo bakır fiyatını merak mı ettiniz? Arayın hemen söyleyelim. İstanbul Hurdacılar Sitesinden teyit edebilirsiniz. İstanbul Bakırın güncel kilo fiyatı bizde.

Bakır hurdalarınızı kırma ve paketleme de sorun mu yaşıyorsunuz? Arayın yardımcı olalım. Hurda bakır kırma ve paketleme makinelerimiz mevcuttur.

İstanbul'da bakır alan firmalar deyince akla ilk gelen firma Hak Metal ve Hurda'dır. İstanbul'da tüm semtlere hizmet veriyoruz. 

Hurda bakırlarınızı bizi aramadan satmaya karar vermeyin. Bizi Şimdi arayın!
En Yakın Hurdacı