• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

Yüreğir Hurdacı

Yüreğir Hurdacı Telefonları

Yüreğir hurdacı şirketi olan Hak Metal Hurda Alım Satım tüm hurda türlerini değerinde almaktadır. Başkaca Adana Yüreğir’de hurda karşılığında depo temizliği, bina yıkım ve korkuluk demir sökümü işleri yaparız. Geri dönüşüme gidecek malzemeleri rastgele hurdacılara vermeden bizimle temas halinde olun ve hurdanızın hakiki ederini öğrenin Bundan dolayı Yüreğir hurdacı iletişim numarası yoluyla iletişime geçin. Çünkü yurdun her alanında olduğu gibi Bu il ve ilçelerinde de musluk sarı kırkambar, paslanmaz boru, çatı makası ve çatı alüminyum hurdaları için size de uygun gelecek parayı biz söylüyoruz. Hem de Yüreğir hurda alan iş arkadaşlarımızı vakitlice iş yaptığınız alana gönderiyoruz.

Adana Yüreğir hurdacı lazımsa bağlantıya geçin. Hurda hurda kurşun boru, 304 kalite hurda paslanmaz, krom, soğutma sistemleri ve alüminyum talaşı satmak için aralıksız bizimle temas halinde olun. Çoğu hurdacı Yüreğir iş yerlerinden özellikle metal hurdası almak için gezmektedirler Fakat içlerinden kutu alüminyum, iç tesisat kablosu tek damar kalın, çelik halat, zamak imalat ve demir hurdası için garanti bir şekilde size de uygun gelecek parayı şirketimizdedir. Yüreğir’de kurumsal hurdacı firması ve hurda geri dönüşüm firmaları olarak her vakit hizmet ederiz. Hurda alım satımında mücadeleler vererek tecrübe kazanmış grup ile tüm alanlarda faaliz. İkinci el konteyner satarken yüksek para sağlamak istiyorsanız süratli bir şekilde kendinizi ikna edin ve bizimle temas kurun.

Yüreğir Hurda Dükkanı

Gece gündüz Yüreğir hurdacı çalışanlarımızın aracılığı ile fabrika sökümü için faaliyetler yapıyoruz. Bu il ve ilçelerinde bulunan bölge sakinlerinin metal geri dönüşümü ihtiyaçlarına yönelik uğraşımız devam edecektir. Örnek olarak 2. el personel kabini, raf, kompresör, hurda çatı ve defolu çatı sacı ticareti yapmaktayız. Bunun için hurdaya çıkmış olan nesneler için lütfen biraz bekleyin Yapmış olduğumuz Yüreğir hurdacı üstün gayretimiz ile farklı tonajlarda hurdaları geri dönüşüme göndeririz. Civarda adresinizden bize ait paletli yükleyiciler, mini yükleyiciler, kırım makineleri ve forklift ile hiçbir probleme yol açmadan hurda işi yapıyoruz.

Yüreğir hurdacı firmasından hurda fiyat listesi edinmek zor değildir. Tek yapmanız gereken hurda eşyalar ait olan birkaç farklı kareyi whatsapp üzerinden bize ulaştırmaktır. Hurda konusunda mahir olan firmamızca anında dönüş yaparak bedelinin hakiki karşılığını iletecektir. Kabul etmeniz durumunda eleman ve kamyonlarımızı iş yerinize göndermekteyiz. Yüreğir’de hurda x5, hurda ingilizcede ne demek, hurdacı numaraları, hurda jelatin ve bakır hurda fiyatları doğrultusunda 7/24 yardımcı olmak isteriz. Üstelik Yüreğir hurda metal, hurda indirimi nasıl, hurdacı oyun havası, hurda nasıl satılır ve inşaat demir fiyatları doğrultusunda sürekli hizmete hazırız. Yüreğir’de 2021 kırkambar bakır hurdası fiyatı öğrenmek isterseniz bizlere ulaşın.

En Yakın Hurdacı