• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
İletişim-1
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kendinize en yakın hurdacı

AVCILAR HURDACI

AVCILAR HURDACI VE ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

 

Avcılar hurdacı olarak uzun süredir hizmet verdiğimiz bir ilçedir. Avcılar’da hurdacılık alanında sektöre yön veren firmalardan biri olan şirketimiz her geçen gün bölgeye yatırımını artırmaktadır. Gerekli donanıma sahip olan ekiplerimiz aracılığı Avcılar’ın her noktasından hurda alımı yapma kapasitesine sahibiz. Ayrıca piyasa araştırması yapmamız neticesinde sürekli güncel hurda fiyatı sunuyoruz.

İlçenin ulaşım sorunu olmamasından dolayı hurda çeşitlerine göre geri dönüşüm hızının yüksek olduğu bir ilçe diyebiliriz. Üstelik Hak Metal Hurdacılık olarak metal geri dönüşüm merkezimiz Avcılar’dadır. 300’e yakın fabrikanın bulunduğu Avcılar hurdacılık sektörü için oldukça büyük öneme sahiptir. Ülkemizin geri dönüşüm sektörüne yatırım yaptığı öncelikli bölgelerden olan Avcılar’da biz de Hak Metal olarak hizmet sunmaktayız.

Avcılar’da hurda alan firmaların önemsediği birbirinden değerli on mahalle bulunmaktadır. Genel olarak demir hurdası açısından zengin olan ilçeyi semt semt incelersek şu şekilde bir tablo çizmemiz mantıklı:

 

YEŞİLKENT HURDACI

Hurda ticaretinin yoğun olduğu Yeşilkent Mahallesi ilçenin kuzey bölümünde bulunmaktadır. Yapılaşmanın hızlı olmasından dolayı demir hurdası, nüfusun çok olmasından dolayı ambalaj atıkları ( pet şişe, poşet, karton) ve okullardan dolayı kağıt hurdası bolca çıkmaktadır. Hurda Merkezimiz ve Depomuz burada G942. Sokaktadır. Siz değerli müşterilerimizi her zaman çaya bekleriz, kapımız daima açıktır.

 

FİRUZKÖY HURDACI

Firuzköy’de hurda alan firmamız günün her saati çalışmaktadır. Güler yüzlü elemanlarımız ile kapınızdan hurda alımları yapmaktayız. Mahalledeki inşaatların tamamından inşaat iskelesi ve hurda demir alıyoruz. Ayrıca mahalleye çok yakın olmamız nedeniyle kg ne olursa olsun bakır hurdası, alüminyum hurdası veya hurda sarı için bizi arayabilirsiniz.

 

CİHANGİR HURDACI

Cihangir Avcılar’ın gözde semtlerinden biridir. Cihangir hurdacısı olarak buradan atık kağıt, kablo hurdası, plastik hurdası ve diğer hurda çeşitlerini alıyoruz. Cihangir’de elinizde hurda varsa fiyat teklifi almak için bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Hem yerinden hurda alan hem de hurdanıza iyi fiyat veren firmamıza güvenebilirsiniz.

 

TAHTAKALE HURDACI

Tahtakale hurda alımları konusunda titizlikle çalıştığımız bir mahalledir. Güven duygusunun önemli olduğu hurdacılık sektöründe daima müşterilerimize güven vermişizdir. Çünkü hem ödeme konusunda hem hurda fiyatı konusunda hem de hurdanın tartımı konusunda dürüst davranıyoruz. Tahtakale Mahallesi halkı hurda satacağı zaman bu nedenle önce bize danışıyor. Özellikle Tahtakale esnaflarından aldığımız sarı hurdası, atık kağıt karton hurdası için hep peşin ödeme yaptık.

 

MUSTAFA KEMAL PAŞA HURDACI

Semtin bir numaralı hurdacısı olarak daima müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Geniş hurda alım çeşitlerimiz içerisinde Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde başta kağıt hurdası geliyor. Çünkü burada bulunan özel okul ve dershanelerden atık kağıt satımı için yoğun bir talep var. Şirketimiz tüm hurda satımları için talepleri karşılamaktadır. Avcılar genelinde en güncel hurda fiyatları veren şirketimiz sizden sadece telefon bekliyor.

 

DENİZKÖŞKLER HURDACI

Denizköşkler hurda olarak demir ağırlıklı bir ilçedir. Özellikle kıyı kesiminde bulunan diğer İstanbul semtleri gibi buradan da gemi hurdası almaktayız. Profesyonel gemi kesim ve doğrama işi yapan şirketimiz sigortalı işçi çalıştırmaktadır. Her zaman iş güvenliği önemini hatırlayan personelimiz gerekli hizmet içi eğitim faaliyetlerini tam katılım sağlamıştır. Teknolojiyi her zaman verimli kullanan şirketimiz Deniköşkler hurda alımlarında zahmetsizce hurda yükleme ve nakliye işlemleri yapmaktadır. Mahalledeki tüm işletmelerden bakır ve alüminyum hurdası almaktayız.

 

GÜMÜŞPALA HURDACI

Gümüşpala hurdacısı olarak mahalleye gelmekten her zaman ayrı bir tat almaktayız. İlçenin başlangıcında göle yaslı olarak uzanan semt doğal güzelliği ile ekibimizi kendine aşık etmiştir. Bu güzel semtte hurdacı olarak çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.  Ekonomik olarak sürekli gelişmekte olan semtte şantiye alanlarına konteyner bırakarak hurda alımlarını kolaylaştırırız. Ayrıca mahalledeki tüm hastane ve sağlık kuruluşlarından her tür hurdayı almaktayız.

 

AMBARLI HURDACI

Hurda geri dönüşüm için faaliyet gösterdiğimiz Ambarlı Mahallesinde yerinden hurda almaktayız. Fabrika söküm hurdaları ve araiş hurdaları da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerini aldığımız semtte güncel hurda fiyatı vermekteyiz.  Hurda demirin kg fiyatını öğrenmek için bize telefon edebilirsiniz.

 

AVCILAR MERKEZ HURDACI

Merkez mahallesi hurdacısı olarak Avcılar hurdacılık sektörüne uygun çözümler üretmekten onur duyarız. Geri dönüşüm işlerine yoğun bir şekilde çaba gösteren firmamız her zaman güler yüzlü çalışmaktadır. Yıkım hurdası da aldığımız Merkez Mahallesinde en güncel hurda fiyatı veren hurdacı firmasıyız.

 

ÜNİVERSİTE HURDACI

Mahalle içerisinde bulunan üniversite fakültelerinden ve işletmelerinden gelen her tür hurda satışı ihalesine katılma yeterliğine sahibiz ve tüm şartları taşıyoruz. Sitemizin iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak veya info@hakmetal.org mail adresine yazarak bizden teklif mektubu isteyebilirsiniz. Kağıt hurdası ve plastik pet şişeler için üniversite ile anlaşmaları bir şekilde hurda toplama sistemleri kurulur. Ödemelerimizin tamamı peşin yapılmaktadır.

 

Sizler de Avcılar’da hurda alan firma arıyorsanız bizimle iletişime geçerek yüksek fiyattan zahmetsizce hurda satışı yapabilirsiniz. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam100
Toplam Ziyaret188796
İletişim-2
Facebook Sayfamız
En Yakın Hurdacı