• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

AYAZAĞA HURDACI

   Ayazağa hurda merkezimiz sayesinde hurdalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Anında nakit olarak yapılan ödemelerimizen mennun kalacaksınız.

Şişli Ayazağa hurdacılık sektörüne yıllarına adamış firmamızca önemsediğimiz mahallerimizden. Ayazağa'da hurda alımı yaptığımız bir çok müşterimiz güler yüzlü hizmetimizden mennun. 

Ayazağa'da demir hurdası, bakır hurdası, inşaat hurdası, fabrika hurdası, paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Yüklü hurda alımlarında veya normal alımlarda işinde uzman ekiplerimizce tam donanımlı iş makineleri ve aletleri kullanılarak yerinden alım yapıyoruz. Siz zahmet etmeyin Ayazağa'da hurda var deyin biz gelip alalım. Ayazağa'da hurdacı telefonu sormayın siz çaldırın biz arayalım. 

Ayazağa'da hurda fiyatlarını merak mı ediyorsunuz? Şİmdi arayın yüksek hurda fiyat tarifimezi öğrenin. Ayazağa hurdacı esnafı arasında yoğun rekabetin yaşandığı semtlerden ancak hurda fiyat araştırması yaptığınızda güncel hurda fiyatı sunan ve çok çeşitli hurda alımı yapan sayılı firmaların başında firmamız Hak Metal Hurdacılık gelmektedir. 

Hurda demir fiyatları son zamanlarda dalgalanmalar yaşasa da Ayazağa'da size zarar ettirmeyen hurda yatırımlarının başında gelmektedir. Şimdi arayın hurda demirlerinizi anında nakite çevirelim kazançlı çıkın.

Ayazağa Hurda Merkezi ve Hurdacılık alanında merak ettiğiniz herşeyi sorabileceğiniz adres www.hakmetal.org siz sorun biz cevaplayalım.
En Yakın Hurdacı