• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
İletişim-1
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kendinize en yakın hurdacı

BAŞAKŞEHİR HURDACI

BAŞAKŞEHİR HURDACI VE HURDA ALIM ÇEŞİTLERİ

Başakşehir’de hurda alan firmalar içinde pratik çözümleri ile tanınan hurdacı Hak Metal daima müşteri yanlısıdır. Başakşehir hurdacısı olarak çalıştığımız süre boyunca her zaman dürüst hurda alım satımını savunmaktayız. Hurda fiyatlarımız her zaman kıyaslanabilir, tartımlarımız şüpheye yer vermeyecek şekilde müşterilerimizin istediği kantarda yapılmaktadır.  

Başakşehir hurdacılık sektörü için oldukça önemli bir ilçedir. Özellikle organize sanayi bölgesi sektörün bel kemiğini oluşturmaktadır. Birçok hurda çeşidinin kolaylıkla temin edildiği bölgede her geçen gün yeni geri dönüşüm tesisleri açılmaktadır.

 

BAŞAK MAHALLESİ HURDA ALIMI

Özellikle çelik konstrüksiyon yapıların söküm işlerini yaptığımız semtten yıkım sonrası çıkan hurda çeşitlerini alıyoruz. Devlet hastanesi burada olduğundan dolayı kullanım ömrü dolan trafo ve fan hurdası alımı yapıyoruz. Başak’ta paslanmaz çelik, çelik direk, kalorifer kazanı hurdası gibi hurdaları adresten alıyoruz. Sanayi işletmelerinden alüminyum sac, makine, trapez sac hurdaları almaktayız.

Yıkım yapılacak binalardan pvc pencere söküm işleri yapmaktayız. Çıkan pvc kapı pencereyi en yuğun fiyattan alıyoruz. Ayrıca mahalleden inşaat hurdaları alıyoruz. Yine yapıların çatı makası hurdalarını alıyoruz.

 

KAYABAŞI HURDACISI VE HURDA TÜRLERİ

İstanbul’da en geniş hurda alım ağına sahip olan hurdacı şirketiyiz. Başakşehir Kayabaşı Mahallesi de çok sık hurda alımı yaptığımız bir yerdir. Buradan hurda çelik ve krom hurdası başta tüm hurdaları iyi fiyattan alıyoruz. Güncel hurda fiyatları sunduğumuz bölgeden hurda sarı, raf hurdası ve klima hurdası almaktayız.

 

BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ HURDACI VE ÇIKAN HURDALAR

Pik döküm hurdasının yoğun bulunduğu mahallede geri dönüşüm için kolları sıvadık. Güvenilir iş ortaklarımız aracılığı ile yıkım işlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu yıkımları sonucunda açığa çıkan hurda demir, bakır hurdası, pimapen gibi malzemelerin alım satım konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Semtin tanındık hurdacısı olarak bölgedeki iş yerlerinden ve okullardan hurda kağıt karton alımları yapıyoruz. Ayrıca sanayi tesislerinden çıkan radyatör söküm hurdası, hurda boru ve artık kullanılamayan hidrolik pistonları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 

GÜVERCİNTEPE HURDACISI VE HURDA ALIMI

Başakşehir Güvercintepe hurdacısı olarak hurda pvc pencere, demir kapı, alüminyum havalandırma kanalları, plastik boru, çatı paneli, çelik kablo, rulman ve alüminyum hurdalarını adresten en güncel fiyattan alıyoruz.

 

BAHÇEŞEHİR 2. KISIM HURDACI

Bu bölgeden daha çok asansör kabini, sarı musluk, çinko, hurda inşaat demiri, çatı sacı, alüminyum talaşı ve hurda alüminyum profil alımları yapmaktayız.

Ayrıca bölgedeki dokuma atölyelerinden tekstil makinesi hurdası almaktayız. Detaylı bilgi ve hurda fiyatı teklifi almak için lütfen iletişime geçin.

 

ŞAHİNTEPE MAHALLESİ HURDA ALAN FİRMA

İstanbul hurdacısı olarak daima güncel hurda fiyatı veren firmamız Hak Metal Şahintepe’den hurda demir boru, şanzıman, demir su boruları, pimaş boru, ekskavatör hurdaları almaktadır. Ayrıca mahalledeki şantiye alanlarından inşaat iskelesi, demir hurdası gibi hurdalar almaktayız.

 

ZİYA GÖKALP MAHALLESİ HURDACISI

Üretim alanlarının bulunduğu Ziya Gökalp’te hurdacı olarak uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Bölgeden fabrika hurdası olarak da bilinen araiş hurdası alımı yapıyoruz. Yine üretim yerlerinden imalat artığı dkp alan firmamız hurda tutarını peşin ödüyor.

Ayrıca bu mahalleden yıkım hurdası alımları yapmaktayız. Üstelik yıkım öncesi sökülen malzemelerin çoğunu ikinci el fiyattan sizin için değerlendiriyoruz. Ayrıntılı bilgi için aramanızı tavsiye ediyoruz.

Sanayiden ise motor hurdası, eski pano ve hurda tır dorsesi ile diğer tüm hurda çeşitlerini alıyoruz. Yerinden hurda alımı yapmaktayız. İletişim sayfamızdaki numaralardan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

BAHÇEŞEHİR 1. KISIM HURDACISI

Bu kısımdan özellikle sanayi bölgesinden hurda kablo, alüminyum tel, radyatör, kepenk, kablo makarası, sanayi makinaları, buzdolabı motoru, petek, döküm petek, sac hurdası alıyoruz. Bu belirtilen hurda türlerinden kg fark etmeksizin elinizde varsa bize danışmadan hurda satmayın. Ne demek istediğimizi bizi arayıp hurda fiyatı öğrendiğinizde anlayacaksınız.

 

ALTINŞEHİR MAHALLESİ HURDA ALIMLARI

Altınşehir hurdacısı olarak jeneratör, defolu çatı sacı, pirinç hurdası, inşaat artığı, punch makinesi, bulaşık makinası, demir çit, redüktör hurdası alımları yapıyoruz. Fiyatlarımız bölgedeki diğer hurdacıların ortalamasının çok üzerindedir. Ayrıca yerinden hurda alımı ve konteyner bırakma yapılır.

Mahalledeki okullardan ve iş yerlerinden atık kağıt alımları yapıyoruz. Ayrıca basın kuruluşları, baskı atölyeleri ve matbaalardan ofset matbaa kalıpları alıyoruz. Karlı bir hurda satımı için lütfen önce firmamızdan fiyat isteyin.

 

ŞAMLAR MAHALLESİ HURDACISI VE HURDA ÇEŞİTLERİ

Firmamız Şamlar’dan paslanmaz hurdası, demir merdiven, bakır hurdası, söküm hurdası, vinç parçaları, kamyon dorsesi, demir parmaklık, sanayi artığı, jant, araba parçaları, ray demiri, chiller ve dkp alımları yapmaktadır. Adrese gelmemiz için tonaj fark etmiyor. Yükleme ve nakliye işlemlerinin tamamı bize aittir.

 

İKİTELLİ OSB HURDACILARI VE OSB’NİN HURDACILIK İÇİN ÖNEMİ

İstanbul hurdacı firmalarının göz bebeği olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi çıkarttığı çok sayıda hurda çeşidi ile büyük bir hurda pazarı haline gelmiştir. Yaklaşık 250 bin kişiye ekmek kapısı olan bölgede sürekli üretim yapılmaktadır. Akla gelecek her tür hurdanın temin edilebileceği İkitelli Osb’de yıllardır güvenilir hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Gerek büyük sanayi kuruluşları gerek ise orta ölçekli üretim işletmelerinden hurda alımları yapmaktayız.

Firmamız her tür hurdanın alım satım ihalesine katılma şartlarını taşımaktadır.  Fabrikaların üretim artığı olan araiş hurdası başta olmak üzere bölgeden tüm hurdaları alıyoruz. Özellikle alüminyum, paslanmaz sac, paslanmaz boru, kurşun, çelik boru, hurda yük konteyneri ve kompresör hurdası alımlarında yüksek fiyat vermekteyiz.

Ayrıca ÖSB’de profesyonel anlamda fabrika yıkımı ve çatı sökümü işleri yapıyoruz. Tüm makineleri durumuna göre ikinci el veya hurda olarak değerlendiriyoruz. Tüm üretim alanlarına ücretsiz konteyner bırakıyoruz. Biriken hurdanızı anında nakit paraya çeviriyoruz. Üretim sistemini aksatmayacak şekilde peryodik hurda alımı yapıyoruz. Üretim tesislerinizden çıkan hurdaya anında fiyat teklifi almak için lütfen şu adımları izleyin:

1-      Hurdanızın birkaç açıdan fotoğrafını çekin

2-      Hurda karışım halinde ise tahmini oran miktarlarını da belirterek hurda çeşitlerini not alın

3-      Toplam biriken hurdanın tahmini ağırlığını hesaplayın

4-      Tüm bu bilgileri whatsapp aracılığı ile sitenin üst kısmında bulunan cep telefonu numarasından bizimle paylaşın. Hurda ekspertizlerimiz hurdanızı en güncel fiyattan değerlendirip size dönüş yapacaktır. Üstelik dilemeniz halinde firmamız ücretsiz keşif personeli göndermektedir. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam112
Toplam Ziyaret189016
İletişim-2
Facebook Sayfamız
En Yakın Hurdacı