• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
İletişim-1
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kendinize en yakın hurdacı

BEYLİKDÜZÜ HURDACI

BEYLİKDÜZÜ HURDACILIK HİZMETLERİMİZ

Beylikdüzü hurdacı firmalarının yoğun faaliyet gösterdiği bir ilçedir. E-5 karayolunun güneyinde bulunan ilçe hurda alan şirketler için ulaşım sorunu oluşturmamaktadır. İstanbul’da yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet veren Hak Metal Hurda ve Yıkım A.Ş olarak Beylikdüzü’nde hurda alımı yapmaktayız. Hurda fiyatlarımız daime güncel olup karşılaştırmaya açığız.

 

ADNAN KAHVECİ’DE HURDACI

İlçenin nüfus çoğunluğuna sahip olan Adnan Kahveci Mahallesi hurdacılık açısından daha çok kompresör hurdası, hurda köşebent, ekskavatör, kepenk, rulman, radyatörün çok çıktığı bir yerdir. Ayrıca 2015 yılı sonrası bölgede artış gösteren inşaatlardan dolayı şantiye hurdası ve inşaat demiri hurdası da fazlaca temin edilebilmektedir.

Semtteki yıkımı yapılan binalardan alüminyum kapı, pvc pencere söküm hurdası ve paslanmaz çelik hurdası da almaktayız.

 

BARIŞ MAHALLESİNDE HURDA ALAN

Mahalledeki eski binalardan sık sık arızalan asansörleri hurda olarak alıyoruz. Ayrıca Barış Mahallesinde çalışan fabrikalardan araiş hurdası alıyoruz. Semtteki faaliyetini durdurma kararı alan fabrikaların çelik konstrüksiyon söküm işlerini yapmaktayız. Üstelik buralardan çıkan hurda sac, çelik direk ve çatı makası hurdalarını nakit ödeyerek alıyoruz. Bu arada bölgedeki yıkım alanlarına tır dorsesi bırakarak pvc kapı pencere gibi çıkma malzemeleri alıyoruz. Mahalledeki sanayiden ise hurda kurşun ve sarı hurdası başta tüm hurda çeşitlerini alıyoruz.

 

YAKUPLU HURDACI VE HURDA ALIMI

Yakuplu Mahallesinden hurda alan firmamız aynı zamanda asma tavan söküm işleri ile diğer söküm işlerini yapmakta uzmandır. Üstelik her çeşit çatının sökümünü yaparken çatı hurdasını da almaktayız. Çalışma alanlarına bıraktığımız konteyner ile tüm yıkım çıkması hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi hurdaları için en güncel hurda fiyatını veren firmamız sizden telefon bekliyor. Adresten hurda alınır, bizden fiyat teklifi istemeyi unutmayın.

Fabrika hurdası ve pik döküm hurda için en iyi fiyatı sınan şirketimiz hurda tartımı için sizin dediğiniz kantarda tartımı kabul ediyor. Beylikdüzü’nde hurda toplayan hurdacı kardeşlerimizden ise plastik boru ve bidon da dahil olarak hurda almaktayız.

 

BEYLİKDÜZÜ MARMARA MAHALLESİ HURDACI

İstanbul’un önemli liman işletmelerinin olduğu Marmara’dan hurda konteyner, gemi hurdası, hurda demir direk,  hurda sanayi makinaları ve hurda demir merdiven alıyoruz.  Hurdacılık sektörüne yıllarını vermiş şirketimiz daima dürüst hurda ticareti ile tanınmaktadır. Siz değerli müşterimiz için sunacağımız hurda fiyatının güncelliğini diğer hurdacı şirketlerine telefon ederek anlayabilirsiniz.

 

KAVAKLI’DA HURDA ALAN FİRMA

Kavaklı mahallesi hurdacısı olarak öğrenci yurdundan plastik pet şişe hurdası alıyoruz. Bölgedeki iki büyük fırından ise raf hurdası ve sac hurdası alıyoruz. Ayrıca buradaki kurum ve sitelerden çıkan hurda kalorifer kazanı için bizi arayabilirsiniz. Bu arada semtteki yıkım işlerini de üsleniyoruz. Bina yıkım işlerini güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Yıkım yaptığımız alanlardan çıkan hurda demir kapı, sandviç panel ve pvc kapı pencere hurdalarını da alıyoruz.

Bölgedeki şantiye alanlarından inşaat artığı alımı da yapıyoruz. Fiyat teklifi istemek için elinizdeki malzemelerin fotoğraflarını sitenin üstündeki numaradan göndermeniz yeterlidir. Uzman hurda ekspertizlerimiz fotoğrafları inceleyip en kısa sürede size dönerek en güncel fiyatı vereceklerdir.

Semtteki tüm kurum ve okullardan atık kağıt ve karton hurdası alıyoruz. Temiz bir Beylikdüzü için biz de varız. Ayrıca okullarımız için geri dönüşüm projelerine daima destek sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

BEYLİKDÜZÜ BÜYÜKŞEHİR HURDACISI

Beylikdüzü merkezi olan semtte şantiye malzemesi, hurda dkp, bakır hurdası ve sanayi artığı alımları yapmaktayız. Ayrıca bölgedeki yüksek katlı binalardan kullanım ömrü dolmuş yangın merdiveni söküm işlerini yapıyoruz. Yine yaşı büyük binalardan hurda asansör kabini alırız.

Büyükşehir Belediyesi’nin belirlemiş olduğu atık malzeme taşımacılığı standartlarına uygun olarak Medicana International İstanbul hastanesinden hurda tıbbi cihazlar ile diğer hurda çeşitlerini alıyoruz.

Birçok işletmenin çevre düzenlemesini yaparak çıkan demir parmaklık hurdalarını geri dönüşüme kazandırdık. Ayrıca sanayi bölgesinden hurda varil, enjeksiyon makinası, demir boru ve plastik granül alımları yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

CUMHURİYET MAHALLESİNDE HURDA ALIMI

İlçenin kuzey kesiminde bulunan mahalle hastane bölgesi diye de bilinmektedir. Hurdacı olarak hizmet etmekten her zaman memnun olduğumuz Cumhuriyet Mahallesinden hurda metal, vinç parçaları, tekstil makinaları, yıkım hurdası, döküm petek, inşaat iskelesi ve makine hurdalarının alımı yapıyoruz. Bölgedeki binaların tadilat işleri sonrası çatı sacı hurdası ve çatı paneli hurdalarını en iyi fiyattan alıyoruz.

 

GÜRPINAR HURDACISI VE ALINAN HURDA ÇEŞİTLERİ

Gürpınar’da imalat artığı dkp hurdası alımı yapan firmamız güncel fiyat veriyor. Semtteki binalardan demir merdiven söküm işi yapan elemanlarımız işinin ustasıdır. Bölgeden hurda olarak krom, çelik halat, yük konteyneri, taşyünü paneli, alüminyum profil, jant, demir korkuluk hurdası alımları yapıyoruz. Ayrıca sanayi kesiminden jeneratör hurdası, alüminyum havalandırma kanalları, diğer alüminyum hurda türevleri almaktayız. Gürpınar’da hurda alan güvenilir hurdacı şirketi arıyorsanız bir telefon etmeniz yeterli.

 

DEREAĞZI MAHALLESİNDE HURDA ALIMI

Seyrek bir yapılaşmaya sahip olan semtte şirketimiz pres hurdası, trafo, alüminyum sac, soğutma sistemleri hurdası, pvc işleme makinesi, hurda petek, klima santralleri, cıvata ve granül hurdası almaktadır.

 

BEYLİKDÜZÜ SAHİL’DE HURDACI

Sahilde hurdacılık hizmeti sunan şirketimiz paslanmaz sac, alüminyum kablo, kalorifer borusu, drenaj pompaları, kablo makarası, ofset matbaa kalıpları, demir su boruları, alüminyum tel, demir çit ve paslanmaz boru hurdası almaktadır. Ayrıca bölgeden çıkan elektrik motoru, kablo, pik talaşı, pano, pimapen ve tüm hurda plastik çeşitlerinin adresten alımını yapmaktayız. Bizi telefonla arayarak hurdacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz ya da güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam118
Toplam Ziyaret189022
İletişim-2
Facebook Sayfamız
En Yakın Hurdacı