• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

BAHÇELİEVLER HURDACI

BAHÇELİEVLER HURDACI HAK METAL

Bahçelievler hurdacı firmamız yerinden hurda alımı yapmak için sizden sadece telefon bekliyor. Firmamız İstanbul Avcılar merkezli olarak hurda geri dönüşüm sektöründen ihtiyacı karşılamak için 20 yıl önce kuruldu. 


Hurda demir gibi ağır metaller ihracatçı firma aracılığıyla size çok iyi kazan getirecek. Şirketimiz hurdacılık sektöründen her kurum ve kuruluş ile iş birliği yapmaya açık ve isteklidir.

 

Zafer Mahallesi'nde Metal Hurda Geri Dönüşümü​

Semt yakınlarında kurulmuş olan büyük fabrikalar üretim yaparken çok fazla atık parça da meydana gelmektedir. Firmamız bu atıkların ilgili tesislerden alımını yapmaktadır.

 

Soğanlı’da Hurdacı Firması

Soğanlı'da hurda alan firmalar için uygun alım noktaları ve miktarı az çok bellidir. Birçok şirket yönetimi farklı hurdalar için ücretsiz taşıma yaparken özellikle küçük ağırlıklı hurda söz konusu olduğunda ya mazeret üretiyor ya da gelmek istemiyor. Hak Metal Hurdacılık ​olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında her noktaya kg şartı koymadan hizmet veriyoruz.

 

Bahçelievler Hürriyet Hurdacılık Faaliyetleri

Değerli müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalışma yürüttüğümüz Hürriyet Mahallesi'nde bakır ve alüminyum hurdası için en uygun fiyatlarla alım yapıyoruz.

 

Cumhuriyet Mahallesi Adresten Hurda Alımı

Geri dönüşüm işini iyi bilen ve çok çeşitte hurda alan hurdacı numarası bu sayfanın en üst kısmında bulunuyor.

 

Fevzi çakmak Civarında En Yakın Hurdacı

Bu semtte bir hurdacı ihtiyacı hâsıl olduysa size en yakın hurdacı ekibimizi yönlendirmekten mutluluk​ duyarız.

 Kağıt Karton Hurdası Alıyoruz Bahçelievler

Kocasinan Merkez Mahallesi Hurda Alımı

Bahçelievler hurdacı personelimizin tamamı sigortalı çalıştırılmaktadır. Kocasinan merkez için de hurda alış işlemleri yapıyoruz.

 

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Telefonu

Kalabalık bir semt olan Bahçelievler, hurdacı firmaları tarafından çoğunlukla kağıt hurdası için ziyaret ediliyor.

 

Çobançeşme Koşuyolu Arası Hurda Ticareti

Hurdacılık faaliyetlerinin desteklenmesi için belediyelerin imkan oluşturduğu Çobançeşme civarında bizler de çalışıyoruz. Alanında belirli bir hizmet kalitesi standarttı oluşturan firmamız tarafından ücretsiz saha keşif hizmeti verilmektedir.

 

Şirinevler'de Güncel Hurda Fiyatları

Piyasada çok fazla miktarda fiyat listesi dolaşmasına rağmen birçoğu geçersiz, eski tarihli ya da yanlış bilgilerle dolu. İstanbul'da güvenilir hurda ticareti yapan şirketimiz daima İstanbul hurda borsası verilerini takip etmektedir. Bu sayede de hurda türü hangisi olursa fark etmeden en güncel hurda fiyatını verebiliyoruz.

 Hurda Alanlar Bahçelievler

Siyavuşpaşa Yakınlardaki Hurdacı Şirketleri

İstanbul'da özellikle Avrupa tarafında her yerden hurda alabilen belli başlı şirketler var. Bunlardan biri de Hak Metal Hurda ve Yıkım'dır. Geniş araç filosu ve ilçe hurdacı şubeleri sayesinde çok kısa sürede belirtilen adrese hurda teslim almak için gelebilir. Saat olarak da sizin belirlediğiniz zamanda orada oluruz.

 

Yenibosna Mahallesi Geri Dönüşüm İşleri

Yenibosna'da krom, nikel, plastik, karton, demir, kağıt, çinko, pirinç gibi çok farklı türde hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için yerinde ve değerinde alıyoruz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
En Yakın Hurdacı