• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

FİRİZKÖY HURDACI

FİRİZKÖY HURDACIDeneyimli kadromuzla Firizköy'de hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Firizköy ve ara sokaklarında yerinden hurda alımı yapan firmamız her çeşit hurda için uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Özellikle fabrika parça hurdaları satımı için arayan müşterlerimizden gelen yoğun talep üzerine nakliye araçlarımızı büyüttük ve iş makinelerimizi yüksek teknoloji ile donattık. Hurda yükleme ve hurda nakliye işinde uzman ekiplerimizce hurdalarınızı verdiğiniz adrestel alıyor yüksek fiyat tarifesinden nakit olarak ödüyoruz. 

   Firizköy hurdacı esnafları arasında güvenilir hurda alım satımı ile tanınan firmamız Hak Metal Hurda ve Yıkım hurdacılık sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiştir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan ayrıca hem küçük hurdacı esnafıyla hem de büyük fabrikalarla çalışmaktan onur ve gurur duyan firmamız her türlü hurdayı adresinden teslim alıyor ve tutarı peşin olarak ödüyor.

İnşaat hurdası alımları yapan firmamız hafriyat işlemlerinde de hizmet sunmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde detayları görüşüp fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
En Yakın Hurdacı