• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

FLORYA HURDACI

FLORYA HURDACIHurdacılık sektörünün geliştiği Florya'da hurdacı arıyorsanız doğru adresteseniz. Hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile adresinden alan firmamız ödemelerini nakit olarak yapmaktadır. 

   Florya demir hurdası ve bakır hurdası açısından yoğun çünkü bölgede bulunan fabrika ve iş yerleri artıklarını geri dönüşüme kazandırmak istiyor. Yalnız kendi işinden de geri kalmak istemiyor. Yani hurda birikimi yapan bir fabrika tüm zamanını ve enerjisini asıl işi olan üretime harcamak istiyor. Bunu saygıyla karşılıyoruz ve bu ihtiyaca yönelik hizmet vermek istiyoruz. Yani siz fabrika veya iş yeri olarak bize belirli bir zaman aralığı verin biz Hak Metal olarak düzenli bir şekilde verdiğiniz adresten hurdaları alalım. Hurda yükleme ve nakliye işlemlerinde deneyimli ekiplerimiz ve donanımlı makinelerimizce kısa sürede hurdalarınızı paraya çeviriyoruz. Ayrıca hurdalarınız için yer ve depolama sorunu yaşıyorsanız yine çözüm bizde. Gelişmiş hurda presleme ve paketleme araçlarımızla hizmetinizdeyiz. 

   Florya hurda fiyatları için bize telefon etmenizi önemle tavsiye ederiz. Bizden teklif almadan yapacağınız her hurda satışınızda zarar etme ihtimaliniz var! Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
En Yakın Hurdacı