• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

MİMAROBA HURDACI

MİMAROBA HURDACI


Müşterilerimizden Mimaroba ve civarından olanlar genelde yerinden alım yaptığımızı öğrenince memnun olmakta üstelik hurdalarının değerini anında nakit olarak alınca şirketimize güvendiklerini bir kez daha belirtmektedirler.

Büyükçekmece ve Mimaroba arasındaki tüm caddelerden ve arka sokaklarından hurda alımı yapan şirketimiz çeşitli hurda türlerini geri dönüşüme sorunsuz kazandırırken siz değerli müşterilerine yüksek oranlı kazanç sağladığı için gururludur. 

Tam donanımlı nakliye araçlarımız ve iş makinlerimizle Mimaroba’da yerinden hurda alımı yapıyoruz. Hurda yükleme işinde uzmanlaşmış ekiplerimiz aracalığı ile iş güvenliği prosedürlerini bozmadan çok kısa sürede hurdalarınızı nakliye araçlarımıza yüklüyor ve hurdalarınızın değerini anında nakit olarak ödüyoruz.

Mimaroba’da fabrika hurdası alımı yaptığımız bir kaç müşterimizden gelen talep üzerine Mimaroba hurda alımlarımızda yerinden alıma ağırlık verdik. 

Büyükçekmece Mimaroba hurda sektöründe hızla gelişen ve değişen bir semt olarak bir çok esnaf kardeşimize ekmek kapısı olmuştur. Mimaroba’da hurdacılık deyince üç tekerlekli hurdacılar da kamyonetle hurda toplayan orta çaplı hurdacılar da hurda satımlarında bizi tercih etmektedirler. Çünkü Mimaroba günce hurda fiyatlarını az çok yakından takip eden tüm hurdacılar bilir ki en yüksek fiyat oranını ve anında nakit ödeme garantisini veren firma Hak Metal Hurdacılık'tır. 

Mimaroba’da İnşaat Hurdası, Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Kutu İçecek Hurdası, Sarı Hurdası, Kablo Hurdası, Akü Hurdası, Çinko Hurdası, Ekovat Hurdası, Elektronik Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası, Petek Hurdası ve çeşitli hurda türleri alımı yapmaktayız.

En Yakın Hurdacı