• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
İletişim-1
Site Haritası
Avrupa Yakası Hurdacı
İstanbul hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kendinize en yakın hurdacı
Hurda Alım Satım Hizmetlerimiz
İstanbul Hurda Sektörüne yıllarını adamış olan firmamız Hak Metal Hurda ve Yıkım çeşitli hurda madenleri geri dönüşüme kazandırırken iş tecrübesi ve güvenilir hizmet kalitesi sayesinde iş ortaklarının güveni kazanmıştır. 

   Büyük nakliye araçlarımızın avantajlarını kullanarak yerinden alım yapıyoruz. Ayrıca tutarı anında nakit olarak ödüyoruz. 

   Bir çok hurda madeni şirketimiz aracılığı ile nakite dönüşüyor. Kâr oranınızı kendiniz belirleyin hurda alım satımda biz yardımcı olalım. 

 İstanbul Hurdacı, Hurda Çeşitleri

   Bakır Hurdası Alış ve Satışı


Hurda bakırlarınızı değer kaybı yaşamadan nakite çevirelim. İstanbul'un tüm semtlerinden bakır hurdalarınızı alıyoruz. Değerini yüksek fiyattan anında ödüyoruz. Bakır stoklarınızı taşımak zorunda değilsiniz. Biz gelip alalım. Telefonla adres bildirimi yapmanız yeterli. Bakır Hurda Satışında zarar etmeyin yüksek oranda kâr garantisi veriyoruz.

   Alüminyum Hurdası Alış ve Satışı


Hurda alüminyumlarınıza talibiz. Paketleme ve nakliye işlemlerinde siz uğraşmayın, arayın kolaylık sağlayalım. Alüminyum Hurdalarınız bizimle değerlensin. İstanbul Alüminyum Geri Dönüşüm çağında yanlız değilsiniz. Danışmanız yeterli. Alüminyum Fiyat teklifi ve satış danışmanlığı için bizi arayın!

   Sarı - Pirinç Hurdası Alış ve Satışı


Sarı ve pirinç hurdası zamanında ve yerinde değerlendirilirse bol kazanç sağlar. Bekleterek zarar etmeyin hurdalarınızı. İstanbul'un sayılı hurdacılarından olan firmamız Hak Metal Hurda ve Yıkım size Sarı hurdalarınız karşılığında yüksek fiyat garantisi veriyor. Bize danışmadan karar vermeyin. Piriç hurdasının değer kaybı yaşamadan nakite dönüşeceği bir anlaşmaya var mısınız? O zaman arayın detayları görüşelim. Sarı Pirinç hurdalarınıza fiyat teklifi isteyin.

   Paslanmaz Krom Hurdası Alış ve Satışı


İstanbul'da paslanmaz krom alan firmamız yerinden alım ve yüksek fiyat ganrantisi veriyor. Krom hurdalarınızı değer kaybı yaşamadan nakite çevirelim. Kârınıza kâr katın paslanmaz krom hurdanızla. Bizi arayın paslanmaz kromun hurda fiyatını öğrenin. Hurda fiyatlarımız piyasanın en güncel hurda fiyatlarıdır.

   Çinko Hurdası Alış ve Satışı


Hurda çinko alım ve satımında zarar etmemeniz için bizi aramanız önemle tavsiye edilir. İstanbul Hurda piyasasının en güncel hurda fiyatlarını firmamız Hak Metal ve Hurda'dan öğrenmeden karar vermeyin. Çinko Hurdasını bizimle nakite çevirmek için bizi arayın. Yerinden alımlarda yardımcı olunur.

   Akü Hurdası Alış ve Satışı


Hurda aküler çok yer kaplar çok ağırdır. İstediğiniz zaman satayım deseniz zarar etme ihtimaliniz yüksektir. Riske girmemek için firmamız danışma hizmetlerinden yardım alın. İstanbul Hurdacı esnafları arasında güvenilir iş akti ile hizmet veren Hak Metal Hurda ve Yıkım akü hurdası alımında ve satımında uygun fiyat garantisi veriyor. İşin uzmanı ekiplerimizle yerinden alım yapıyoruz ve paranızı anında nakit olarak ödüyoruz. Kâr etmek için zaman kaybetmeyin arayın yardımcı olalım.

   Kurşun Hurdası Alış ve Satışı


İstanbul'da kurşun hurda alım satım yapan nadir firmalardan biriyiz. Direkt deponuzdan fabrikaya çalışan firmamız İstanbul'un tüm semtlerinden kurşun hurdası almaktadır. Hurda kurşunlarınıza yüksek fiyat veriyoruz. İstanbul güncel hurda fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Kurşun hurdalarını değer kaybı yaşamadan nakite çevirelim. 

   Piston Hurdası Alış ve Satışı


Piston hurda alımı yapan firmamız İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet vermekte. Hurda pistonlarınızı fiyat kaygısı yaşamadan güvenle nakite çevirmenin en kolay yolu bizi aramanız. İstanbul Hurdacı Sitesi güncel fiyat listesi ile bizden alacağınız fiyatları karşıştırma yapabilirsiniz. Hurda pistonda yüksek fiyat garantisi ve yerinden alım ayrıca anında ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

   Jant Hurdası Alış ve Satışı


İstanbul'da jant hurdası alan firmamız jant hurdalarınıza yüksek fiyat garantisi veriyor. Hurda jantlarınızı dilerseniz yerinden alıyoruz. Jant hurdası fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Hurda jantlarınızı bizi aramadan satmaya karar vermeyin. Hurdacı esnafı arasında güven vererek hizmet sağlayan firmamızdan alcağınız jant hurdası fyatlarını İstanbul Hurdacı Sitesi güncel hurda fiyatları listesi ile de karşılaştırabilirsiniz. 

   Bakır Kablo Alış ve Satışı


İstanbul'un tüm semtlerinden bakır kablo alımı yapıyoruz. Kablolarınıza fiyat öğrenmek için bizi arayın. Ayrıca yerinden alımda kolaylık sağlayan firmamız yüksek fiyat garantisi vermekte. Bizden aldığınızı bakır kablo fiyatı ile İstanbul Hurdacı Sitesi fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Bakır Kablo satım ve alım yapmadan önce bizi mutlaka arayın.

   Radyatör Alış ve Satışı


   İstanbul'da radyatör alan firmamız Hak Metal ve Hurdacılık yüksek ve yerinden alım kolaylığı sağlıyor. Siz arayın biz gelip alalım. Yüklü miktarda hurda radyatör alımı yapan firmamız anında ödeme garantisi vermektedir. Radyatör hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi aramanız yeterli. İstanbul'un tüm semtlerinden radyatör geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. İstanbul hurdacı esnafı arasında radyatöre yüksek fiyat sunan firmamız Hak Metal ve Hurdacılık.

   Karter Alış ve Satışı 


   Karter alım ve satımında öncü firma olan Hak Metal İstanbul'un tüm semtlerinden karter hurdası alımı yapmakta. Ayrıca yine yüklü miktarda karter satımı yapıyoruz. Karter alış ve satışında yerinden alım ve yerine teslim imkanlarımız mevcuttur. Karter hurda Fiyatı ve diğer detayları görüşmek için bizi şimdi arayın!

   Kola Kutusu Alış ve Satışı


Kutu kola alım ve satımında İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veriyoruz. Kola kutusu hurda fiyatlarımızı duyunca çok şaşıracaksınız. Güncel kutu kola fiyatları için bizi şimdi arayın! Hurda kutu kolalarınız değer kaybı yaşamasın. Kola kutularınızı nakite çevirelim. Ayrıca hurda kutu kola alımlarında yerinde nakliye kolaylığı sağlıyoruz. Kutu kola hurda alımalrında anında nakite ödeme ve yüksek fiyat garantisi veriyoruz. 

Kutu kola hurdacılık sektöründe çalışan bir çok firmanın şikayet ettiği alanlardan biri çünkü ayrımı, paketlenmesi, taşınması, içinden taş ve diğer metallerin çıkması olsun daha bir sürü problem özellikle İstanbul'da hurdacı şirketlerini kutu kola hurda alımından sağutmuştur. Ancak yüksek teknoloji kullanan firmamız her alanda olduğu gibi kutu kola ayrıştıma, kutu kola paketleme ve kutu kola hurda presleme işlerinde de sektörün önce firmaı olmuş durumdadır. Zaman ve para israfı yaşamadan kutu kola hurdalarınızı nakite çeviriyoruz. Kutu kola hurda fiyatlarını güncel istanbul hurda fiyatları listesinden kontrol edebilirsiniz.

  
 Demir - Çelik DKP Alış ve Satışı


İstanbul Hurda sektörünün temel yapı taşlarından olan bir çok çalışana ekmek kapısı olan demir hurdası kâr amaçlı yatırımların başında geliyor. Ancak zahmetleri de bir o kadar çok olan demir çelik hurda biriktirme ve depolamadan zarar etmemek için yerinde ve zamanında kararlar vermek çok önemli. İşte burda size tavsiyemiz demir hurdalarınızı satmadan önce İstanbul Hurda sektöründe kendini kanıtlamış, iş ortaklarına hep kazandırmış ve kârına kâr katmış olan firmamız Hak Metal Hurda'dan yardım almanız. Bir telefonunuzla fiyat öğrenin, ikna olmadıysanız İstanbul Hurdacı Sitesi ile bizden aldığınız demir çelik hurda fiyatlarını kıyaslayın. Kazanç beklemez bizi hemen arayın demir hurdalarınızı istediğiniz yerden gelip alalım. Demir Çelik Hurdalarınıza anında nakit olarak yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Yüklü miktarda demir çelik alımlarında en uygun fiyat gantisi veriyoruz.

   Matbaa Kalıbı

İstanbul'un tüm semtlerinden matbaa kalıbı alımı yapılır. İstanbul Hurdacı esnafı arasında güvenilir hizmet ve iş akti ile tanınan firmamız Hak Metal Hurdacılık matbaa hurdalarınızda da yüksek fiyat garantisi veriyor. Ayrıca Matbaa kalıbı hurdalarınızda yerinden alım yapıyoruz. Yülkü miktarda matbaa kalıbı satımı yapmayı düşünüyorsanız bizi aramadan karar vermeyin. Matbaa Kalıbı satışlarından kâr etmenin en mantıklı ve kolay yolu İstanbul Hurda sektörünün öncü firmalarından olan firmamızı aramanız ve bizden teklif almanızdır.
  
5730 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret188629
İletişim-2
Facebook Sayfamız
En Yakın Hurdacı