• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı
Hurda Alım Satım Hizmetlerimiz


İstanbul Hurda
Sektörüne yıllarını adamış olan firmamız Hak Metal Hurda çeşitli hurda madenleri geri dönüşüme kazandırırken iş tecrübesi ve güvenilir hizmet kalitesi sayesinde iş ortaklarının güveni kazanmıştır. 

Büyük nakliye araçlarımızın avantajlarını kullanarak yerinden alım yapıyoruz. Ayrıca tutarı anında nakit olarak ödüyoruz. 

Bir çok hurda madeni şirketimiz aracılığı ile nakite dönüşüyor. Kâr oranınızı kendiniz belirleyin hurda alım satımda biz yardımcı olalım. 

Bakır Hurdası Alım Satım

Hurda bakırlarınızı değer kaybı yaşamadan nakite çevirelim. İstanbul'un tüm semtlerinden bakır hurdalarınızı alıyoruz. Değerini yüksek fiyattan anında ödüyoruz. Bakır stoklarınızı taşımak zorunda değilsiniz. Biz gelip alalım. Telefonla adres bildirimi yapmanız yeterli. Bakır Hurda Satışında zarar etmeyin yüksek oranda kâr garantisi veriyoruz.


Alüminyum Hurdası Alım Satım

Hurda alüminyumlarınıza talibiz. Paketleme ve nakliye işlemlerinde siz uğraşmayın, arayın kolaylık sağlayalım. Alüminyum Hurdalarınız bizimle değerlensin. İstanbul Alüminyum Geri Dönüşüm çağında yalnız değilsiniz. Danışmanız yeterli. Alüminyum fiyat teklifi ve satış danışmanlığı için bizi arayın!


Sarı Hurdası Alım Satım

İstanbul'un sayılı hurdacılarından olan firmamız Hak Metal Hurda size Sarı hurdalarınız karşılığında yüksek fiyat garantisi veriyor. Bize danışmadan karar vermeyin. Piriç hurdasının değer kaybı yaşamadan nakite dönüşeceği bir anlaşmaya var mısınız? O zaman arayın detayları görüşelim. Sarı Pirinç hurdalarınıza fiyat teklifi isteyin.


Paslanmaz Krom Hurdası Alım Satım

İstanbul'da paslanmaz krom alan firmamız yerinden alım ve yüksek fiyat ganrantisi veriyor. Krom hurdalarınızı değer kaybı yaşamadan nakite çevirelim. Kârınıza kâr katın paslanmaz krom hurdanızla. Bizi arayın paslanmaz kromun hurda fiyatını öğrenin. Hurda fiyatlarımız piyasanın en güncel hurda fiyatlarıdır. 2023 güncel krom fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Çinko Hurdası Alım Satım

Hurda çinko satışlarınızda zarar etmemeniz için bizi aramanız önemle tavsiye edilir. İstanbul Hurda piyasasının en güncel hurda fiyatlarını firmamız Hak Metal ve Hurda'dan öğrenmeden karar vermeyin. Çinko Hurdasını bizimle nakite çevirmek için bizi arayın. Yerinizden teslim alalım. güncel hurda fiyatları için bizimle iletişime geçin.


Akü Hurdası Alım Satım

Akü hurdası satışlarınızda firmamızın danışma hizmetlerinden yardım alın. İstanbul Hurdacı esnafları arasında güvenilir iş akti ile hizmet veren Hak Metal Hurda akü hurdası alımında ve satımında uygun fiyat garantisi veriyor. İşin uzmanı ekiplerimizle yerinden alım yapıyoruz ve paranızı anında nakit olarak ödüyoruz. Kâr etmek için zaman kaybetmeyin arayın yardımcı olalım. Güncel akü hurdası fiyatları için bizimle iletişime geçin.


Kurşun Hurdası Alım Satım

İstanbul'da kurşun hurda alım satım yapan nadir firmalardan biriyiz. Direkt deponuzdan fabrikaya çalışan firmamız İstanbul'un tüm semtlerinden kurşun hurdası almaktadır. Hurda kurşunlarınıza yüksek fiyat veriyoruz. İstanbul güncel hurda fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Kurşun hurdalarını değer kaybı yaşamadan nakite çevirelim.
 

Jant Hurdası Alım Satım

İstanbul'da jant hurdası alan firmamız jant hurdalarınıza yüksek fiyat garantisi veriyor. Hurda jantlarınızı dilerseniz yerinden alıyoruz. Jant hurdası fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Hurda jantlarınızı bizi aramadan satmaya karar vermeyin. Hurdacı esnafı arasında güven vererek hizmet sağlayan firmamızdan alacağınız jant hurdası fiyatlarını İstanbul Hurdacı Sitesi güncel hurda fiyatları listesi ile de karşılaştırabilirsiniz. 


Bakır Kablo Alım Satım

İstanbul'un tüm semtlerinden bakır kablo alımı yapıyoruz. Kablolarınıza fiyat öğrenmek için bizi arayın. Ayrıca yerinden alımda kolaylık sağlayan firmamız yüksek fiyat garantisi vermekte. Bizden aldığınız bakır kablo fiyatı ile İstanbul Hurdacı Sitesi fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Bakır Kablo satım ve alım yapmadan önce bizi mutlaka arayın.
güncel bakır kablo fiyatları için bizimle iletişime geçin.


Radyatör Alım Satım

İstanbul'da radyatör alan firmamız Hak Metal Hurda yüksek ve yerinden alım kolaylığı sağlıyor. Siz arayın biz gelip alalım. Yüklü miktarda hurda radyatör alımı yapan firmamız anında ödeme garantisi vermektedir. Radyatör hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi aramanız yeterli. İstanbul'un tüm semtlerinden radyatör geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. İstanbul hurdacı esnafı arasında radyatöre yüksek fiyat sunan firmamız Hak Metal Hurda.


Karter Alım Satım

Karter alım ve satımında öncü firma olan Hak Metal Hurda İstanbul'un tüm semtlerinden karter hurdası alımı yapmakta. Ayrıca yine yüklü miktarda karter satımı yapıyoruz. Karter alış ve satışında yerinden alım ve yerine teslim imkanlarımız mevcuttur. Karter hurda Fiyatı ve diğer detayları görüşmek için bizi şimdi arayın.


Demir - Çelik DKP Alım Satım

Demir hurdalarınızı satmadan önce İstanbul Hurda sektöründe kendini kanıtlamış, iş ortaklarına hep kazandırmış ve kârına kâr katmış olan firmamız Hak Metal Hurda'dan yardım almanız. Bir telefonunuzla fiyat öğrenin. Kazanç beklemez bizi hemen arayın demir hurdalarınızı istediğiniz yerden gelip alalım. Demir Çelik Hurdalarınıza anında nakit olarak yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Yüklü miktarda demir çelik alımlarında en uygun fiyat gantisi veriyoruz.


  

  
6244 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
En Yakın Hurdacı