• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

ZEYTİNBURNU HURDACI

Zeytinburnu Hurdacı İşi ve Dolaşılan Mahalle İsimleri

Hak Metal hurda ve geri dönüşüm olarak Zeytinburnu'nda hurdacı hizmeti vermekteyiz. Son günlerde aralarında demir, alüminyum hurdasının da olduğu birçok hurda alımı için Zeytinburnu’na çok sık geldik. Şirketimiz bünyesinde bulunan çalışanlarımızın tamamı uzman ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Zeytinburnu hurdacı firması adresten hurda alan şirket telefonu

Bölgede hurda alım satım konusunda uzmanlaşan şirketimiz size sürekli değişen hurda piyasasında yüksek fiyat tarifesi sunmaktadır. Milyonlarca kişinin yaşadığı İstanbul, geri dönüşüm sektörü çalışmasa çok kısa sürede büyük bir çöp yığını haline gelir. Hurdacı olarak bunun bilincinde her gün yeni bir hurda temin yeri belirliyoruz.

Zeytinburnu hurdacı ekiplerimizce sürekli hizmet verdiğimiz bir ilçedir. Zeytinburnu’nda adresten hurda alımı yapan firmamız ödemeleri anında nakit olarak yapmaktadır. Zeytinburnu'nda hurdacı olarak hizmet veren şirketler arasında dürüst ticaret anlayışı ile öne çıkan Hak Metal hurdalarınıza yüksek fiyat garantisi sunuyor. Zeytinburnu'nda inşaat hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası alımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bizi arayın hurdalarınız değer kaybetmesin.

 

TELSİZ MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Zeytinburnu Telsiz’de fabrikalar üretim yaparken ortaya parça metaller çıkarmaktadır. Bunlar genellikle alüminyum ağırlıklı olmakta. Bu sektörde araiş hurdası olarak geçiyor. Bu hurdaları doğrudan fabrikalardan alabilmekteyiz. Çıkan hurda ağırlık olarak yüksek tonajlı ise iş yerinize konteyner bırakabiliriz.

 

SÜMER MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Şirketimiz müşterilerinin güvenine layık olmak için her zaman çok çaba göstermektedir. Zeytinburnu Sümer’de atık kâğıt hurdası alan firmamız asla işine hile karıştırmaz. Hassas tartım temel ilkemizdir. Zeytinburnu'nda geri dönüşüm işini o kadar önemsiyoruz ki bazen gece mesai yapıyoruz. Mesai çalışmalarımızda asla gürültü yapılmıyor.

 

ÇIRPICI MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Plastik hurda çeşitleri de aldığımız mahallelerden gelen talepler doğrultusunda gün gün şirketimizi büyütüyoruz. Her tür hurda ham madde ve ikinci el malzeme için​ lojistik merkezimize ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamı Çevre ve şehircilik bakanlığı uhdesinde yapılmaktadır.

 

VELİEFENDİ MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Veliefendi’de hurdacı çalışanlarımızın tamamı bu işe yatkın kişiler arasından özel olarak seçilmiştir. 1990 yılında başlayan İstanbul Hurdacılık serüvenimiz alnımızın akıyla devam etmektedir.

 

NURİPAŞA MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Bundan 20 yıl önce ülkemiz için sürdürülebilir bir kalkınma politikası doğrultusunda hurda geri dönüşüm faaliyetlerine başlamış bulunuyoruz. Dünya giderek gerçekten ciddi oranda kirlenmektedir. Bir yandan teknoloji gelişirken, fabrikalar üretim yaparken çevre büyük bir oranda atık maddeler ile dolmaktadır. Nuripaşa da bu atıklardan nasibini almaktadır. Ancak hurdacı ekiplerimiz aracılığı ile çevre kirliliğine izin vermeden. Zeytinburnu belediyesince belirlenmiş kurallar çerçevesinde hurda toplama ve toptan hurda satın alma işleri yapıyoruz.

 Zeytinburnu'nda hurda alanlar

BEŞTELSİZ MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Tüik verilerine göre sadece İstanbul genelinde son bir yılda 5000 tona yakın ağır metal atığı meydana gelmiş. Eğer bunları geri dönüşüme kazandırmazsak hem ekonomi olarak israf hem de doğaya ağır bir darbedir. Beştelsiz bölgesinde özellikle elektronik atıkların geri dönüşüme kazandırılması sayesinde ekonomiye katkı yapmış oluyoruz.  Öğren bir akıllı telefon devre kartının yeniden üretilmesine nazaran geri dönüşümden elde edilmesi oldukça ekonomiktir.

 

SEYİTNİZAM MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Burada yaptığımız işlerin bir kısmı ambalaj atığı toplama ve ayırma işlemleridir. Genellikle tüketim artıklarından oluşan ve gerekli toplama işlemi yapılmazsa kısa sürede devasa alanlarını kaplayabilecek plastik, naylon ve kâğıtları içerir.  Zeytinburnu Belediyesi tarafından verilen izin doğrultusunda firmamız ambalaj atığı toplama işlemlerini yapabilmektedir. Seyitnizam’da özellikle büyük marketlerin depolarında biriken atıp kartonlar ile büyük plastik kutuları yerinden almaktayız.

 

MERKEZEFENDİ MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Büyük üretim tesislerinin ve fabrikaların yıkım işlerini, sökümlerini ve çatı kaldırma işlemleri yapıyoruz. Zeytinburnu Merkezefendi’de artık üretim yapamayan faaliyetlerine son vermiş tesislerinizi Çevre ve Şehircilik Bakanlığının izin vermiş olduğu yöntemleri kullanarak güvenilir bir şekilde yıkıyoruz. Yine buralardan çıkan her çeşit hurdayı geri dönüşüme kazandırarak size tutarı peşin ödüyoruz.

 

YEŞİLTEPE MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Firmamız Hak Metal ailesinin ortak kuruluşudur. 1990 yılında İstanbul’da ihtiyaç duyulan geri dönüşüm alanında hizmet vermek maksadıyla yola çıktık. İlk günden itibaren bize güvenen müşterilimiz mağdur etmedik. Bunu başarmamızın en önemli sağlayıcılarından biri elbette güncel hurda fiyatı veriyor oluşumuzdur.

 Hurda metal geri dönüşüm işleri Zeytinburnu İstanbul

GÖKALP MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Gökalp’te hurda alan en yakın hurdacı arıyorsanız size biz yardımcı olabiliriz. Bölgenizde mevcut çalışan hurdacı numaralarına aracılığımız ile kolayca ulaşabilirsiniz.

 

YENİDOĞAN MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Bakır hurdası ve kablo hurdası gibi değerli hurdalar için bizi tercih etmeniz halinde kilo önemsemeden adresten hurdanızı alır paranın hepsini hemen öderiz.

 

KAZLIÇEŞME MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Kazlıçeşme’de hurdacı olarak özellikle miting alanından plastik hurdası, atık pet şişeler, teneke kola kutuları ve atık kağıt gibi değişik hurdaları alıyoruz. Miting sorumlusu komisyona hurda bertaraf belgesi onaylı olarak verilmektedir.

 

MALTEPE MAHALLESİ'NDE HURDACILIK

Maltepe’de inşaat şantiye sahalarından her tür hurdayı almaktayız. Bunların içerisinde iskele direkleri, demir parçaları ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Dilerseniz şantiye yakınına konteyner bırakırız. Siz söylediğiniz zaman gelir biriken hurdanın tamamını nakit parayla alırız.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
En Yakın Hurdacı