• https://www.facebook.com/www.hakmetal.org/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332456666
  • https://www.instagram.com/hak.metal
Avrupa Yakası Hurdacı

FATİH HURDACI

Fatih'de Hurdacı

Fatih hurdacı esnafları arasında kuruluşundan bugüne kadar verdiği güvenilir hizmetleri ile tanınan firmamız Hak Metal Hurda ve Yıkım'ın iş merkezi de Fatih'te bulunmaktadır.
   İstanbul'da bir çok noktaya hizmet götüren firmamız Fatih gibi merkezi bir noktayı kendine üs edinerek yüksek kalitede hizmet anlayışını sürdürmektedir. Özellikle bina yıkım işleri ve hafriyat kaldırma hizmetlerimiz için bize ulaşan müşterilerimize en kısa sürede ulaşabilmek önceliğimiz olmuştur. Aynı zamanda hurda alım ve satım için bizi arayan hurdacı veya fabrika işletme sahipleri ile geliştirmiş olduğumuz samimi diyalog sayesinde Fatih Merkez Hurdacı Büromuza uğrayan dostlarımız hizmetlerimizden memnun ayrılmaktalar. Sizleri de en kısa sürede bir çayımızı içmeye bekleriz. İletişim sayfasından büro adresimize ulaşabilirsiniz.

   Fatih'te hurda alan firmalar arasında öncü kuruluş olarak bir çok ilke imza attık atmaya da devam ediyoruz. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Fatih'te de adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirirken değer kaybı yaşatmadan tutarı peşin ve nakit olarak ödüyoruz. Fatih'te İnşaat HurdasıDemir HurdasıBakır HurdasıAlüminyum HurdasıKutu İçecek HurdasıSarı HurdasıKablo HurdasıAkü HurdasıÇinko HurdasıEkovat HurdasıElektronik HurdasıKrom HurdasıKurşun HurdasıPetek Hurdası  gibi hurdalar başta olmak üzere her türlü hurda çeşitini değerinde alıyoruz.

   Fatih'te hurda karşılığı bina yıkımı işleri de yapıyoruz. Firmamız bir çok fabrika ve iş yerinin yıkım ve hafriyat kaldırma çalışmlarını başarı ile yapmıştır. Yaptığımız başarılı çalışmların bir kısmını Referanslarımız sayfasından görebilirsiniz. Ayrıca yıkım ücretini kendiniz karşımalak isterseniz yıkımdan çıkan demir ve inşaat hurdalarını geri dönüşüme götürerek size kazanç da sağlıyoruz. Yani hem yıkımı çok uygun bir ücrete yaptırmış oluyorsunuz hem titiz bir hafriyat çalışması yapan ekimiz sayrsinde geniş ve temiz bir alan size kalıyor hem de çıkan hurdalardan para kazanmış oluyorsunuz. Detayları görüşmek için bizi mutlaka aramanızı tavsiye ediyoruz. İstanbul'da bina yıkımı yapan firmalar arasında güvenilir iş akti ile bilenen firmamızın iş bitirme belgelerinden bir kısmı:

LC WAKIKI Fabrika Yıkımı

Atatürk Öğrenci Yurdu Bina Yıkımı Varyap

Yalova 2. Bölge Harfiyat ve Çevre Düzenleme

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Bina Yıkımı

Linklere tıklayarak iş bitirme belgelerini görebilirsiniz.


Aksaray Mahallesi Hurdacı Akşemsettin Mahallesi Hurdacı Alemdar Mahallesi Hurdacı Ali Kuşçu Mahallesi Hurdacı Atikali Mahallesi Hurdacı Ayvansaray Mahallesi Hurdacı Balabanağa Mahallesi Hurdacı Balat Mahallesi Hurdacı Beyazıt Mahallesi Hurdacı Binbirdirek Mahallesi Hurdacı Cankurtaran Mahallesi Hurdacı Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Cibali Mahallesi Hurdacı Demirtaş Mahallesi Hurdacı Dervişali Mahallesi Hurdacı Emin Sinan Mahallesi Hurdacı Hacı Kadın Mahallesi Hurdacı Haseki Sultan Mahallesi Hurdacı Hırka-İ Şerif Mahallesi Hurdacı Hobyar Mahallesi Hurdacı Hoca Gıyasettin Mahallesi Hurdacı Hoca Paşa Mahallesi Hurdacı İskenderpaşa Mahallesi Hurdacı Kalenderhane Mahallesi Hurdacı Karagümrük Mahallesi Hurdacı Katip Kasım Mahallesi Hurdacı Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı Kocamustafapaşa Mahallesi Hurdacı Küçük Ayasofya Mahallesi Hurdacı Mercan Mahallesi Hurdacı Mesih Paşa Mahallesi Hurdacı Mevlanakapı Mahallesi Hurdacı Mimar Hayrettin Mahallesi Hurdacı Mimar Kemalettin Mahallesi Hurdacı Molla Gürani Mahallesi Hurdacı Mollafenari Mahallesi Hurdacı Mollahüsrev Mahallesi Hurdacı Muhsine Hatun Mahallesi Hurdacı Nişanca Mahallesi Hurdacı Rüstem Paşa Mahallesi Hurdacı Saraç İshak Mahallesi Hurdacı Seyyid Ömer Mahallesi Hurdacı Silivrikapı Mahallesi Hurdacı Sultan Ahmet Mahallesi Hurdacı Sururi Mahallesi Hurdacı Süleymaniye Mahallesi Hurdacı Sümbül Efendi Mahallesi Hurdacı Şehremini Mahallesi Hurdacı Şehsuvar Bey Mahallesi Hurdacı Tahtakale Mahallesi Hurdacı Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Topkapı Mahallesi Hurdacı Yavuz Sinan Mahallesi Hurdacı Yavuz Sultan Selim Mahallesi Hurdacı Yedikule Mahallesi Hurdacı Zeyrek Mahallesi Hurdacı.Küçük Mustafapaşa Mahallesi Hurdacı,

Samatya Sağlık Hizmetleri Hurdacı,

PTT-Samatya Şubesi Hurdacı,

Samatya Kilisesi Hurdacı,

Samatya Sahili Sokak Hurdacı,

İstanbul EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Hurdacı,

Kadir Has Kavşağı Hurdacı,

İETT Fındıkzade Durağı Hurdacı,

Melek Hatun Cami Sokak Hurdacı,

Başhoca Sokak Hurdacı,

Nişanca Ar Hurdacı,

Sultan Selim Caddesi Hurdacı,

Hasan Halife Mahallesi Muhtarlığı Hurdacı,

Karagümrük Polis Karokolu Hurdacı,

Karagümrük Meydanı Sokak Hurdacı,

Karagümrük İlköğretim Okulu Hurdacı,

Sofular Mahallesi Hurdacı,

Şehzadebaşı Polikliniği Hurdacı,

Şehzadebaşı Caddesi Hurdacı,

Uzun Yusuf Mektebi Sokak Hurdacı,

Uzun Yusuf Mahallesi Hurdacı,

Uzun Yusuf Sokak Hurdacı,

Hızır Çvş. Köprübaşı Sokak Hurdacı,

Halıcılar Caddesi Hurdacı,

Haydar Kethüda Cami Hurdacı,

Nakkaş Haydar Sokak Hurdacı,

Haydar Mahallesi Hurdacı,

Haydar Caddesi Hurdacı,

Hacı Kadın Çeşmesi Sokak Hurdacı,

Hobyar Eminönü Mahallesi Hurdacı,

Hacı Hamza Mektebi Sokak Hurdacı,

Ereğli Çocuk Parkı Hurdacı,

Ereğli Mahallesi Hurdacı,

Çıngıraklı Bostan Sokak Hurdacı,

Deniz Abdal Cami Sokak Hurdacı,

Çarşamba Parkı Hurdacı,

Fatma Sultan Cami Sokak Hurdacı,

Cambaziye Karakolu Sokak Hurdacı,

Cambaziye Mahallesi Hurdacı,

Cambaziye Mektebi Sokak Hurdacı,

Beyceğiz Mescidi Sokak Hurdacı,

Beyceğiz Mahallesi Hurdacı,

Bali Paşa Cami Hurdacı,

Baba Hasan Cami Sokak Hurdacı,

Bali Paşa Caddesi Hurdacı,

Veledi Karabaş Mahallesi Hurdacı,

Şeyh Resmi Mahallesi Hurdacı,

Sarıgüzel Caddesi Hurdacı,

Sancaktar Hayrettin İlköğretim Okulu Hurdacı,

Sancaktar Hayrettin Cami Hurdacı,

Neslişah Cami Çıkmazı Hurdacı,

Neslişah Mahallesi Hurdacı,

Müftü Ali Mahallesi Hurdacı,

Tarihi Muhtesip İskender Cami Hurdacı,

Molla Şeref Mahallesi Hurdacı,

Mevlanakapı Caddesi Hurdacı,

Mahmutpaşa Yokuşu Hurdacı,

Koca Dede Mahallesi Hurdacı,

Keçeci Karabaş Mahallesi Hurdacı,

Kasap Demirhun Mahallesi Hurdacı.
En Yakın Hurdacı